TIPY

ONLINE NAKUPOVÁNÍ V TĚHOTENSTVÍ

19. 10. 2016

Pamatuji si oba dva případy, kdy jsem byla těhotná (jak by ne!). Prvně na jaře a přes léto, po druhé na podzim a přes zimu. Výborně jsem si tak vybrala kopletně všechna roční období a musela si tedy zakoupit oblečení na všechny. A přesně tam nastal problém. Jelikož v mém normálním oblečení jsem dokázala vydržet pouze první dva měsíce, než mě začaly tlačit kalhoty, bylo načase se zajímat, kde sehnat kvalitní, ale hlavně také HEZKÉ oblečení.

Když jsem čekala Lauru, nebyl problém zajít si do obchodu. Řetězce, které všichni známe, mají sekce s oblečením pro nastávajíci maminky. Když jsem však byla těhotná podruhé, byl celkem problém se do obchodu dostat. Respektive byl problém tam jít už s dvouletou Laurou, kterou nákupy fakt nebavily. Co jiné mi zůstalo, než si v klidu, když měla svůj “beauty sleep”, sednout k počítači a proletět si pár stránek, najít, kde co mají a objednat si rovnou donášku do domu.

A jelikož mě čtou i těhulky, tady je pár typů stránek, které nabízejí moderní, dostupné, neokoukané a pohodlné oblečení 🙂

1. Zoot.cz

Jedna z mých oblíbených nákupník stránek. Využívala jsem objednání předtím, než jsem byla těhotná a využívám i doteď. Strašně se mi líbí, že si mohu koupit věci a buď si je nejdřív vyzkoušet na pobočce, než ho zaplatím, nebo rovnou zaplatit, nechat si poslat domů a když nebudu spokojená, ZDARMA vrátit. Věcí pro těhulky je tam hromada, vybere si každý. Já jsem třeba úplně blázen do těchto jeanů s kšandami. Možná trochu klišé, ale každá těhule v nich vypadá úplně neuvěřitelně 🙂

2. Esprit

Věci jsou trochu ve vyšší cenové hladině, nicméně jsou velice trendy, materiály mají kvalitní a celkově ráda tam nakupuji i oblečení mimo těhotenské. Dokonce mají i sekci pro děti, tak občas jedním vrzem vezmu něco i pro ně.

Zrovna v tuto chvíli pokukuji do oddělení pro kojící matky, že bych si něco pořídila. Už mě unavuje buď si natahovat trička a škrtit se, nebo si je pořád shrnovat nahoru a být pomalu do půl těla nahá :-/ Třeba tyhle šaty vypadají úplně skvěle!

3. Happymum

Pamatuji si, jak jsem seděla na židli a obdivovala tolik věcí z této stránky. Dokonce jsme v únoru chtěli na ples a objednávala jsem si krásné společenské šaty. Nakonec z toho sešlo, protože jsem chytla hroznou chřipku 🙁 Nicméně tam by si vybral každý! Třeba tato zimní bunda? Must have!

Tohle jsou moje 3 TOP obchody, kde se dá objednávat online a být spokojená a chic. Hlavně co se týče nastávajících maminek. Víme každá, která si tím prošla, že poslední měsíce si málokterá přijde přitažlivá a krásná, tak proč si to těhotenství trochu nezlepšit 🙂 Věřte tomu, že i po porodu některé věci ještě pár měsíců unosíte (těhotenské džíny patřily hodně dlouho mezi moje TOP kalhoty! Nic není pohodlnější! A v zimě Vám příjemně zakryjou a zahřejí záda).

Znáte zmíněné stránky?

Jaké jsou Vaše nejoblíbenější online obchody?

Mějte se krásně

*photo credit: Lucie Pešková, Lucie Rýglová

    Odpovědět