ZIVOT

WEEK IN PICTURES

16. 10. 2016

Poslední dva týdny jsem strávila s dětmi u mamky na Slovensku. Pokud to nevíte- ano, jsem Slovenka. Tedy napůl. Půl života tam, půl tady. Miluji obě země a za nic na světě bych ani jednu nechtěla opustit a ztratit.

Jako tradičně nám čas uletěl, ani nevím jak. Každý den jsme něco dělali, někam s někým šli, hráli si, procházkovali a tak dále.

Přináším Vám tedy hromady fotek 🙂

První dny bylo ještě hezky, tak jsme dali procházku po náměstí, stavili se v úplně nejlepší zmrzlinárně a taky jsem cestou objevila malý, zapadlý krámek, kde mají ty NEJKRÁSNĚJŠÍ baťůžky , co jsem kdy viděla. Tak jsem si jeden pořídila, co jste už asi zaregistrovali na Instagramu 🙂

Přišel podzim, děšť a zima :-/ Jelikož Laura už má hromady a hromady energie, kterou já osobně nejsem schopna z ní dostat (všechna sláva školce), museli jsme tedy improvizovat. Když se nedá být venku, chodíme do skvělého dětského koutku v nákupáku, kde má mega prostor na běhání a hromadu dětí k tomu. A já si zatím zajdu po obchodech (dívat se!), nebo si dám fresh v UGU. A nebo kafe a zákusek 😀

A některé dny jsme prostě byli jenom v posteli.

Tady ve městě máme snad nejlepší cukrárnu, ve které jsem kdy byla. Celá je ve stylu Francie, dokonce tam i hrají šansony. Vše, co si objednáte (od džusu přes čaj, toasty, až po zákusky) je domácí výroba a člověk se olizuje ještě pár hodin potom. Mají dětský koutek chytře oddělený od hlavní části, takže křik nikoho neruší a maminky tam mají stolečky, kde si můžou dát kafe 🙂 Jestli budete někdy v Nitře, doporučuji sem zajít všemi deseti!

Konečně jsem se potkala i s kamarádkou, která v létě porodila a viděla jsem krásného Huga 🙂 Člověk si pak velmi silně uvědomí, jak ten čas letí. Před chvilkou byl ještě Filip tak malinký a teď mi už leze po zemi a péruje na všech čtyřech!

 

    Odpovědět