TIPY

VELKÁ SOUTĚŽ NA DEN DĚTÍ- PRO DĚTI

1. 6. 2017

Čekám v lavici, než zazvoní. Nervózně v ruce žmoulám pastelku a představuji si, kam asi půjdeme. Bačkůrky mi tiše klepou o podlahu a potí se mi dlaně. Cítím někde hluboko uvnitř napětí a vzrušení. Venku je už krásně, sluníčko svítí a je teplo. Maminka mi dnes oblékla sukni! Já miluji sukýnky, nejvíc tady tu, co mám dnes. Když se totiž začnu točit na jednom místě velmi rychle, zvedne se a točí se se mnou.

Konečně zvoní. Rychle balím do aktovky všechny sešity a zvedám těžký náklad na záda. Dnes mi to nevadí, dnes je přeci strašně speciální den. Utíkám natěšeně pro mladší ségru. Jsem už dost velká, abychom mohly jít domů samy.

Najdu ji v jídelně, máme buchtičky se šodó. Mňam! Dnes je prostě perfektní den! Hážu aktovku do rohu chodby a letím se ještě rychle najíst. A pak? Tradá za mamkou do práce. Ta nás vítá s úsměvem na rtech. Vidím hromady papírů, které před ní leží, ale nenechám si zkazit náladu. Musíme obě trpělivě vyčkat, než si dokončí práci a pak vyrážíme do města. Lehký vánek nás ovívá a já cítím štěstí, tu prostou dětskou radost.

Věděla jsem, že tam půjdem. Natěšeně si povyskočím a obě se se ségrou rozběhneme do restaurace. Rychle vyběhneme schody a usadíme se na velké terase.

Mamka po chvilce dorazí za námi a už v rukách držíme lístek. Ještě, že jsou tam obrázky, hned vím, co si dát. Ukazuji na ten největší zmrzlinový pohár ze všech. Dostaneme obě velkou pusu a objetí.

Dnes je totiž den dětí a to znamená, že máme svátek. A maminka to ví…

Přesně kvůli těmto zážitkům miluji 1.6. A ještě se to umocnilo tím, že má svátek i Laurinka. Vnímám tento den jako velmi speciální a ráda bych ten pocit předala i dál svým dětem. Chci, aby se na něj těšily se stejnou intenzitou, s jakou jsem ho vždy prožívala já.

A právě kvůli tomu, jak moc pro mě ten den odmalička znamená, bych ráda tento pocit, tu radost, předala i dál.

Proto vám maminky, vám a vašim dětem, přináším se sponzory krásnou velkou soutěž o několik cen 🙂

Vybírala jsem pečlivě, podle toho, co vnitřně cítím, že je to pravé. To, s čím mám já osobní zkušenosti, co mám ráda a doufám, že vám tím udělám tak velkou radost, jakou mám právě teď já!

Soutěž potrvá od dnešního dne 1.6. do neděle 11.6.

A co můžete vyhrát?

1. SUAVINEX SET

Do soutěže věnoval e-shop Crystal Baby. Najdete zde ty nejlepší značky, komunikace s obchodem je velmi příjemná a za mě mohu jenom doporučit.

Suavinex milujeme od narození Laury, jak dizajnově, tak vším ostatním. Prostě je to taková láska na první pohled a sedli jsme si 🙂

Soutěžíme o:

1x cestovní sadu, která obsahuje termosku na jídlo, láhev na pití a příbor

1x lahvičku na pití (je to taková ta přechodovka mezi savičkou a hrníčkem- zrovna používáme my)

1x sportovní láhev

– u všech variant si můžete vybrat barvu, soutěžíme tedy o 3 ceny v kategorii!

2. ORIGINÁLNÍ KNÍŽKY

Paní Kopeckou jsem potkala už na Festivalu Mini a udělala na mě velký dojem. Asi čtvrt hodiny jsem stála u jejího malého stánku a povídala si s ní. Je to taková čistá duše, která šije překrásné medvídky a panenky na hraní a začala se věnovat i psaní knížek, které dokonce i sama ilustruje!

Takže to byla hned srdcovka. Svoji knížku o dobrodružstvích Čimpuláka a Čapíra máme už doma a vy máte možnost vyhrát taky jednu + nádhernou knížku říkadel. Pokud byste se chtěli podívat, co vše ještě paní Kopecká vyrábí, najdete to ZDE.

3. SILIKONOVÉ KOUSACÍ KORÁLE

Pokud Vašim dětem rostou zoubky, pak je určitě potěší, když na krku budete nosit malou záchranu. A ta vás dokonce udělá i chic 🙂 Korálky jsou z nezávadného potravinářského silikonu a zrovna tento dizajn je limitkou ve stylu Holywoodu 🙂

Pokud Vás zajímá co vše ještě značka Mimijo vyrábí nebo dováží (třeba náramky nebo klipy na dudlíky!), najdete vše ZDE.

4. OBLEČENÍ ZNAČKY POPY

Jeslti tuto slovenskou značku neznáte, psala jsem o ní TADY. Je jedna z těch, které skutečně od srdce máme rádi a začínáme být zavaleni volánky 😀 Laurinka má krásné legínky a turban čepici, teď od mamky očekáváme kraťásky pro oba, další legíny a bůhví co ještě 🙂

Není tajmenstvím, že já jsem prostě do lokálních značek zapálená a podporuji je, kde můžu.

A vy máte jedinečnou možnost od nich něco vyhrát!

Pokud máte holčičku, tak set kraťásků s čelenkou, pokud máte chlapečka, tak úžasné zateplené sáčko na jaro nebo teplejší podzim. Velikost si můžete vybrat 🙂 Jeslti se vám výběr líbí, určitě se musíte podívat na jejich stránky! Mají krásnou letní kolekci ZDE.

5. BALÍČEK ZNAČKY SEBAMED

Děkuji moc Kupkosmetiku za dárek pro čtenářky- a hlavně jejich děti! Dostala jsem pro vás totiž hned 3 balíčky, které vidíte na obrázku. Hrajeme tedy o mycí emulzi, krém na opalování a krém proti opruzeninám. Hurá, vše se teď v létě hodí, že ano? 🙂

6. JÍDELNÍ SET DONE BY DEER

A máme tady další hvězdu! Jedna z nejlepších značek na trhu, velmi trendy v posledních měsících- ne li letech. Soutěžíme o jídelní set dánské značky v šedé barvě (ne v modré jak na obrázku 🙂 ). Obsahuje dělený talíř, hrníček s oušky a pítkem, set lžíce a vidličky. Za krásný dárek děkuji prodejně MyBabyStore.

7. INTERAKTIVNÍ KNÍŽKY

Další objev z Festivalu Mini. Vycházející knižní studio, které dle mého přineslo na trh něco nového, originálního a neotřelého. Prostě něco, co tu chybělo. Já se do jejich knížek zamilovala ihned. Pamatuji si právě z dětství, takové ty velké papírové leporela, kde se dalo občas za něco zatáhnout, případně když se otočila stránka, vyrostl před vámi velký 3D zámek.

Kde jsou ty časy? Teď je celkem problém se k podobným knížkám dostat, proto jsem byla tak nadšená, když jsem objevila Pop-pap. Je cítit s jakou láskou vše dělají.

Dnes soutěžíme o úžasnou knížku říkanek, jejíž součástí jsou i vykreslovánky. A pro větší (třeba i taťky) je tady zábavná knížečka GOOLMAN (stačí rychle přetáčet stránky a příběh ožije).

8. TRIČKO S HOUBIČKOU

Značka Šimido je na trhu poměrně nová, nicméně nabízí oblečení, které se jen tak nevidí. Inspirována skřítky, dodává nádech pohádky do každého kousku oblečení. A kdyby jenom to! Oni dokonce ty skřítky i vyřezávají ze dřeva, stejně jako různé houpačky a skluzavky!

Úplný ráj pro někoho jako já, kdo má hlavu pořád v oblacích 🙂

Za zmínění stojí i fakt, že část oblečení šijí z recyklovaného materiálu. A to je velké plus.

Do soutěže bylo věnováno uni tričko (takže pro holčičky i kluky), velikost si dodatečně výherce vybere. Plus krásná mazlivá houbička na hraní 🙂

Tak doufám, že se vám ceny líbí stejně jako mně. A jak se zapojit?

Pravidla:

1. Sledovat můj blog na FB odkaz ZDE

2. Napsat mi do komentářů tady nebo pod příspěvek na FB, jestli je tento den pro vás a vaše děti speciální, co děláte, jestli třeba máte nějakou tradici, atd. (pokud zanecháte komentář zde, poprosím vás, napište tam mail a pod jakým jménem jste na FB! Ať se s Vámi v případě výhry můžu spojit a zkontrolovat, zda jste splnily bod 1;-) )

3. Pokud budete soutěž na FB veřejně sdílet dál, budete zařazeni do slosování 2x

Tfuj, tfuj, držím palečky a hodně štěstí!

Jo a soutěž je otevřena jak pro CZ tak pro SK 🙂

    Odpovědět