TIPY

NOVÁ KOSMETIKA NA TRHU- ONCLÉ

5. 11. 2017

Už je to nějaký ten týden- zhruba dva měsíce- co nám byl doručen balíček s kosmetikou od značky Onclé. Schválně si nechávám vždy celkem dlouhý čas, abych si kosmetiku osahala, pořádně vyzkoušela a zjistila, jak nám sedí- teda hlavně dětem.

U této značky jsem ale skutečně spokojená. Konečně se objevila kosmetika, která je pro děti a voní jako děti!

Značka Onclé si zakládá na bio produktech, obsahuje vysoký podíl jedinečných aktivních látek a přírodních složek, za použití nejmodernějších technologií a hlavně šetření životního prostředí- což je mi velmi sympatické.

Kůže obou mých dětí je hodně citlivá, takže jsem čekala na reakci, ale musím zaklepat, vše v pořádku a já jsem si oddechla 🙂 Dokonce už po koupeli nemusím Filipa ani ničím natírat, pokožka je příjemně hydratovaná a hebká.

Dostala jsem k vyzkoušení mycí emulzi, kterou momentálně používáme. A je moje nejoblíbenější. Obsahuje BIO šípkový olej, vzácné přírodní oleje (BIO šípkový a bavlníkový), které udržují pokožku vláčnou a vitamíny 1, E a F, které zabraňují jejímu vysoušení.

Dále sprej na zadeček, který mám spíš jako cestovní (zatím nevyzkoušeno) a vlhčené ubrousky.

Palec nahoru mají i už zmíněné ubrousky, protože to není žádná umělina. Jsou ze 100% bavlny, napuštěné BIO šípkovým olejem. Ubrousky jsou pro mě jako pro maminku malého rošťáka nutnost a tyto jsou první, po kterých se Filip neosypal na tvářičce- ne, že bych mu nimi často otírala tvář, ale holt když jí třeba čokoládový koláč, tak není jiné zbytí.

Dále značka nabízí i řadu pro maminky. Já mám k vyzkoušení olejové sérum s kmenovými buňkami- mělo by podle všeho hloubkově hydratovat, vyživovat, zpevnit a chránit pokožku- jak těla, tak obličeje. Také prý působí proti celulitidě- nevím, zjistím 🙂 Ale voní krásně a já se snažím kůži udržovat pořád v kondici a pečovat o ni, takže určitě využiji a použiji 🙂 Není to zrovna levná záležitost, tak jsem zvědavá na výsledek- budete chtít vědět?

Takže shrnuto a podtrženo- pokud hledáte vhodnou kosmetiku pro Vaše děti, určitě zkuste Onclé– já osobně doporučuji dál. Upřímně bych řekla, že je to prozatím nejlepší kosmetika, jakou jsem pro děti měla. Jak složením, tak vůní a hlavně účinností.

A jelikož Vám chceme s Onclé udělat radost a dát možnost vyzkoušet některé produkty, přinášíme soutěž. Hrajeme tedy o dětské tělové mléko a vlhčené ubrousky.

Pravidla:

1. Musíte dát LIKE mému profilu na FB (tady)

2. V případě, že budete soutěž sdílet dál, budete do slosování zařazení 2x!

3. Zanechejte tady nebo na FB komentář pod soutěžní fotkou- zakládáte si na složení dětské kosmetiky nebo ne?

4. Pokud chcete, můžete sledovat i přímo stránu Onclé na FB (tady)

Soutěž končí v neděli 12.11. a v pondělí vyhlásím vítěze.

Hodně štěstí 🙂

    Odpovědět