TIPY

Tip na hračku- kouzelný šroubovák

13. 10. 2019

Ač vím, že to nerady slyšíte, Vánoce se kvapem blíží. Já sama už začínám pořádně přemýšlet, co bych asi tak mohla dětem koupit, co je baví, co mají rády a co jim přinese radost.

Není tedy divu, že se pozvolna začnou všude objevovat reklamy na hračky, až nás to zcela pohltí. Jenomže jak si vybrat to, co děti někam po dni neodloží a už se k tomu více nevrátí?

To je na celém asi ten největší oříšek. Proto si jako první vždy pokládám otázku- s čím si hrají teď? U čeho vydrží třeba půl hodinky a vůbec o nich nevím? A tím se pak řídím.

Máme doma kluka. S auty si moc nehraje, to je pravda, bagr nebo jeřáb ho nechávají chladným, ale rád si sedne ke své dřevěné raketě a hraje si s kosmonautem a mimozemšťany 🙂 Rád se postaví ke kuchyňce a vaří nám skvělou kávu a peče dorty. A taky se rád motá kolem svého ponku a snaží se něco šroubovat.

Proto jsem si byla 100% jista, že nabídka vyzkoušet kouzelný šroubovák se neodmítá a u nás nebude ležet někde v rohu skříně.

Napřed jsem si vše načetla a nastudovala. Jak dobře víte, dvakrát si rozmyslím, co dětem pořídím a rozhodně z 90% sáhnu po edukativní hračce. Což je v tomto případě splněno.

Co teda Kouzelný šroubovák je?

Sada pochází z Velké Británie a těší se velkému úspěchu. Hodně jej využívají kromě domácností i třeba školky a školy. Je určena pro děti od 3 do 7 let. Učí se díky ní barvy, počítat, rozvíjí jemnou motoriku a podporuje kreativitu.

V sadě máte jeden šroubovák na baterky, který vydává velmi autentické zvuky. Dále je přibaleno i manuální nářadí, samozřejmě šroubky a velké laminátové karty s předlohou, podle které děti můžou a nemusí tvořit (fantazii se meze nekladou 🙂 ).

Hra má mnoho ocenění a patří mezi edukativní hračky s přesahem.

No a jaký úspěch měla u nás?

Přesně jak jsem si myslela- velký. Rovnou se o něj Laurinka s Filípkem poprali 😀 Nakonec se dohodli, že každý bude dělat jednu barvu. Pokud máte doma dítě, které rádo pomáhá tatínkovi a kutí co to jde, nešlápnete vedle. Ze začátku mu s tím můžete pomáhat, ale ono se to brzy naučí samo. A jak říkám, dá se hrát na několik způsobů.

Buď se dítě bude učit barvy. Nebo si vytvoří vlastní obrázek. Nebo může tvořit podle předloh. Nebo mu můžete předlohu vytvořit vy- ty karty mají totiž z druhé strany prázdá nevybarvená políčka, které si můžete zaplnit jak chcete 🙂 Možností je spousty.

Pokud jste raději, když si dti 100% procvičují jemnou motoriku, sada obsahuje i ruční nářadí.

Hru zakoupíte TADY. A mají i skvělou cestovní sadu TADY.

Tak snad jste za tip rády. Přikládám i malou slevu ve výši 10% s kódem ZIVOT3019. Zadává se v košíku před placením. Využijte, nebudete litovat 🙂

*článek vznikl ve spolupráci s Pexik.

    Odpovědět