TIPY

Čteme- Svět divokých zvířat

9. 10. 2019

Pamatujete na doby, kdy vycházelo ABC? Kdy byly uvnitř každého čísla stránky z tvrdého papíru a mohli jsme si z nich něco vyrobit?

Někdo třeba zase měl v oblibě Sluníčko a podobné dětské časopisy nebo kolekce, které přinášely “něco víc”.

Doba pokročila a s ní i nabídka edukativních knížek/časopisů. Už nejsme u papírových skládaček, teď se v balíčku objeví přímo postavička 🙂 O čem mluvím?

Nedávno začal vycházet dvoutýdenník o divokých zvířatech. Je plánovaných 70 čísel a v každém je jiné téma, o jiném zvířátku, které je přibaleno. Nejde o časopis, ale o krásně ilustrovanou knížku, která vypráví o tom, jaké to zvířátko je, kde žije, co jí, jak vyrůstá a žije, o jeho zvyklostech a vlastnostech a ke konci obsahuje i dvě krásné pohádky.

Dítě se tedy s postavičkou v ruce učí, můžete ji použít jako názornou pomůcku. My třeba zrovna měli lva a hrocha, v knížce se psalo o lvích očích, uších, hřívě, nebo o čichu a je super moci dětem přímo vše vysvětlovat s pomocí figurky.

Skvělé je i popsáno jak lev žije, jaké lovecké techniky ovládá, jak brání smečku, nebo kdo jsou jeho příbuzní, případně co ještě krom něj na savaně žije.

Přijde mi to jako krásný nápad. Postupně si vytvoříte celou savanu (kde jsou doby, kdy jsme si savanu se ségrou vyráběly z papíru :-D). Můžete si kolekci objednat a s prémiovým účtem dokoupit i posed, další zvířátka za pár korun. Pokud objednáte online, dokonce vám v dalších číslech přijde třeba spací pytel nebo batůžek 🙂

No a teď čekáte na to nejhlavnější- cena. První číslo stojí 39,-, další 99,- a pak už po 189,-

Záleží také jestli budete čísla kupovat v obchodě nebo si je objednáte, kde teda od 3. čísla stojí knížky pouze 159,- (objednat můžete ZDE).

Tak třeba budete rády za tip, pokud přemýšlíte, že byste braly něco dětem jako předplatné pravidelně 🙂

*článek vznikl ve spolupráci s deagostini.

  • Reply
    M
    10. 10. 2019 at 13:50

    ♥️

Odpovědět