TIPY

VÁNOČNÍ DÁRKY- PRO NĚ

8. 12. 2016

Tento rok je pro nás výjimečný. A jsem si jistá, že ty další budou ještě o něco víc. Laura už totiž překročila milník 3 let, k tomu se z ní stala velká ségra a Filip má již 8 měsíců. Letos přijde prvně Ježíšek jako očekávaná imaginární postava, kterou nikdy nikdo neviděl. Koncem listopadu jsme psali dopis s přáním, který jsme posílali poštou (čekáme na odpověď z Božího Daru, kdo nezná, odkaz TADY).

Ježíšek sice ještě  všechny dárky nakoupené nemá, ale přináší dalších pár tipů, ať to máme do třetice uzavřené 🙂

Tentokrát pro Vaše milované dítka. Vycházím z toho, co už doma máme a je vyzkoušené, nebo co mám v plánu pořídit, popřípadě co se mi opravdu, opravdu líbí.

1. Jako obvykle odkazuji na stránku Bonami (je to moje droga, celkem často tam nakupuji). Jako skvělý tip je Pyžamožrout. Hezká postavička, do které po spaní uložíte pyžámko, aby se někam nezatoulalo. To naše totiž pořád někam ukrývá skřítek 🙂

2. Někdy na jaře jsem přemýšlela, jakou lahev koupit Lauře na ven. Chtěla jsem hezký dizajn, který je originální a lehce rozpoznatelný- přeci jenom, na písku je hromada dětí a hromady lahví s pitím 🙂 Můj požadavek byl BPA free. A tehdy jsem narazila na lahvičky zn. EQUA. Doporučuji všemi 10. Nejdřív jsme si pořídili sportovní verzi, která má i poutko na držení. Teď máme do sbírky i skleněnou, kterou zas budu používat já. Musím se snažit dodržovat pitný režim 🙂

Nicméně všechny lahvičky, termosky, termoobaly, tašky najdete na stránce Labeloo. Já jsem s výrobky nadmíru spokojená.

3. Moje Laura miluje koně. Barbíny u nás nejedou, zato zvířátka jsou TOP. A na základě toho jí minulý rok přinesl Ježíšek tohoto koně. Je to skvělá náhražka odrážedla. Kdo máte velký dům, tak je jízda skvělá, ale u nás doma si Laura taky zajezdí. Ven jsme ho ještě nevzali 🙂 Pohyb napodobuje skutečnou jízdu, kdy se dítě zvedá ze sedla, aby se pohybovalo a je zdravotně přínosná. Cena poněkud vyšší, ale kůň vám vydrží mnoho let a troufám si říct, že i generací.

4. Moje sousedka má celkem často dost dobré tipy na dárky. A jeden z nich jsou dětské chyty na stěnu. Minulý rok je dostaly jejich děti pod stromeček. Oba předtím akčně obcházeli všechny hřiště a měřili vzdálenost a rozložení chytů na stěnách. Po Vánocích pak navrtali vlastní na stěnu. Když jdeme na návštěvu, Laura chce jenom tam 🙂 Myslím, že je to jeden z nejoriginálnějších dárků, pokud jdete směrem sportovním 🙂 Nejlepší chyty jsem našla na stránce Albisport, kde máte i návod k instalaci.

5. Jak už asi víte, nejraději dávám Lauře a teď už i FIlipovi dárky, které rozvíjí nejen kreativitu a různé druhy myšlení, ale jsou také zábavné. Nejčastěji nakupji na stránce Agátin svět. Hračky jsou zde roztříděné podle věku, což mě samotné celý výběr hodně usnadňuje. Momentálně se zaměřuji na koupi dřevěné vláčkodráhy. Základní dostala už k narozenínám a teď je velmi jednoduché dokupovat  různé budovy, další koleje, postavičky a přímo i vláčky. Nejraději mám značku Bigjigs, vše je se vším kompatibilní. O dárky máme na dlouhou dobu vystaráno. Panenky? Ne. U nás jsou v kurzu spíše klučičí hračky 🙂

6. Geomag. Znáte? Fenomén dnešní doby. Cena vysoká, ale děti ji milují a neuvěřitelně si s ní vyhrají. Když začne Laura skládat, nevím o ní třeba i hodinu. A když si chce hrát se mnou, tak se s radostí připojím, skládání baví i mě! Základní sada obsahuje jenom obyčejné výplně a tyčky, jestli chcete (a asi budete muset, děti jsou ze stavebnice úplně mimo!), dají se dokoupit kola, okna, vrtulky a různé jiné vychytávky 🙂 Já tady uvádím holčičí verzi, i když u nás by asi stejně růžová neprošla. Stavebnici najdete na hodně stránkách, já našla nejlevnější variantu na stránce OK hračky.

    Odpovědět