TIPY

HIPP KRÉMY

26. 11. 2017

Nikdy jsem si nemyslela, že dětská kosmetika bude taková věda. Ne každému vše vyhovuje a někdy stojí celkem dost času, nervů a financí najít to “pravé ořechové”.

K nám tak nějak pořád přicházejí novinky na vyzkoušení, za což jsem já osobně ráda, protože jak je známo- spotřeba je neskutečná.

Tentokrát se s Vámi chci podělit o krémy značky Hipp. S kosmetikou jsem obeznámena už od narození Laury, kdy jsme používali hlavně mýdla a tělové krémy. Ve větší míře spíš ale nakupujeme skleničky, předsnídávky a tyčinky- přiznávám.

Složení Hipp krémů je skvělé. Neobsahuje nic, co by mohlo dětskou pokožku nebo pokožku se sklony k dermatitidě podráždit.

Tím, že je dětská pokožka až 5x tenčí než pokožka dospěláka, je skutečně žádoucí se o složení kosmetiky zajímat- a kupovat hlavně tu kvalitní!

Zde tabulka od čeho všeho jsou krémy Hipp osvobozeny:

Balzám Vítr a Zima:

Toto byl produkt, který jsem moc chtěla. Moje děti jsou totiž tak citlivé, že hodně studenou zimu těžce snáší a praskají jim žilky ve tvářích. Tento krém tomu má předcházet. Neobsahuje vodu, je velmi hutný a vhodný i pro pokožku se sklonem k atopické dermatitidě.

Krém ma velmi lehké složení, velmi rychle se vstřebává a nezanechává žádný filtr. Obsahuje třeba BIO mandlový olej. Je malý, vhodný tedy do kabelky, já ho nosím všude s sebou 🙂

Krém má podobné složení a funkci jako pleťový krém výše. Je vyvinut pro citlivou pokožku, rychle se vstřebává a nelepí. Za mě bezkonkurenční dizajn, máme ho položený na poličce a po každém koupání natíráme- Laurinka želvičku zbožňuje a bříško si krémuje výhradně sama 🙂

Výživný hutný krém vhodný pro citlivou pokožku i celou rodinu. Záleží na tom, co upřednostňujete- zda lehké nebo tuhé složení 🙂

To je celkové portfolio Hipp krémů- je už na vás jaký typ máte nejraději. Bezkonkurenčně ale Hipp patří mezi nejlepší dostupnou kosmetiku na trhu. Poku neustále hledáte tu pravou pro vás, určitě doporučuji vyzkoušet nějaký produkt.

A jelikož my máme teď skutečně krémů až až a nerada bych, aby mi tady ležely nevyužité, ráda bych udělala radost některé z vás a poslala balíček, ve kterém by byl Pleťový krém, Dětský krém želvička a Jemný krém.

Co pro to musíte udělat?

Pravidla:

1. Musíte dát LIKE mému profilu na FB (tady)

2. V případě, že budete soutěž sdílet dál, budete do slosování zařazení 2x!

3. Zanechejte tady nebo na FB komentář pod soutěžní fotkou- máte rádi značku Hipp? Přpadně máte zkušenosti s jejich kosmetikou? (Pokud budete komentovat a sdílet přes blog- nezapomeňte mi zanechat e-mail a jméno pod kterým Vás najdu na FB!)

Soutěž potrvá do neděle 3.12., v pondělí oznámím výherce. Hodně štěstí!

    Odpovědět