Instagram

Instagram has returned invalid data.
TIPY

RODINNÝ VÍKEND II.

5. 6. 2016

Asi Vám to tady budu celé léto spamovat rodinnými výlety, ale já je miluji! Celý rok čekám, až bude venku krásně a teplo a nás to potáhne ven- kamkoliv. Dokud člověk nemá děti, tak ani netuší, jaké velké možnosti jsou, kolik akcí se ve městě pořádá a že stojí za to!

Už jsem manželovi říkala několikrát, jak jsem skutečně šťastná za to, jaké místo a město jsme si vybrali k životu a k výchově našich dětí. Nejsme na vesnici, ale ani ve velkoměstě- ideální malé městečko, které jenom kvete.

Tentokrát jsem v místních novinách našla zmínku o pochodu pohádkovým lesem. Už 38. ročník?! My byli prvně. Trochu jsem se obávala reakce Laury, přeci jenom občas ty pohádkové bytosti působí strašidelně, ale nebála se, hrdinka moje 🙂 A já měla místami na krajíčku, když jsem si uvědomila jak moc mi ta cácorka vyrostla.

Pochod začínal u Jurečku (přírodní koupaliště), kde se vybralo vstupné a my mohli začít.

První kilometr- dva se jenom šlo, pravá zábava začala až ve Strašíně. Jako první jsme narazili na průvodčího, který hlásil ztracení vlaku a úlohou dětí bylo přejít bludištěm na konec. Za každý splněný úkol dostali děti razítko. Museli jsme nasbírat všechny, až jsme na konci dostali zaslouženou limonádu a buřta 😀

Mohu říci, že jsme si to náramně užili, “herci” byli na děti neskutečně hodní a trpěliví. Filip celou cestu prospal, takže jsme se mohli plně věnovat Lauře.

Koukejte na to profesionální držení bambitky 😀

Čtení z ruky: Prý bude hodná a bude se moc dobře učit 😀

Konečně konec pochodu a vytoužené peklo 🙂

Neskutečně mastný buřt, ale lepší jsem snad nejedla! Možná to bude tím, jak jsme se všichni dovlekli totálně unavení a vyhladovělí 😀

A furt spí…

    Odpovědět

    Instagram

    Instagram has returned invalid data.