TIPY

RODINNÝ VÍKEND II.

5. 6. 2016

Asi Vám to tady budu celé léto spamovat rodinnými výlety, ale já je miluji! Celý rok čekám, až bude venku krásně a teplo a nás to potáhne ven- kamkoliv. Dokud člověk nemá děti, tak ani netuší, jaké velké možnosti jsou, kolik akcí se ve městě pořádá a že stojí za to!

Už jsem manželovi říkala několikrát, jak jsem skutečně šťastná za to, jaké místo a město jsme si vybrali k životu a k výchově našich dětí. Nejsme na vesnici, ale ani ve velkoměstě- ideální malé městečko, které jenom kvete.

Tentokrát jsem v místních novinách našla zmínku o pochodu pohádkovým lesem. Už 38. ročník?! My byli prvně. Trochu jsem se obávala reakce Laury, přeci jenom občas ty pohádkové bytosti působí strašidelně, ale nebála se, hrdinka moje 🙂 A já měla místami na krajíčku, když jsem si uvědomila jak moc mi ta cácorka vyrostla.

Pochod začínal u Jurečku (přírodní koupaliště), kde se vybralo vstupné a my mohli začít.

První kilometr- dva se jenom šlo, pravá zábava začala až ve Strašíně. Jako první jsme narazili na průvodčího, který hlásil ztracení vlaku a úlohou dětí bylo přejít bludištěm na konec. Za každý splněný úkol dostali děti razítko. Museli jsme nasbírat všechny, až jsme na konci dostali zaslouženou limonádu a buřta 😀

Mohu říci, že jsme si to náramně užili, “herci” byli na děti neskutečně hodní a trpěliví. Filip celou cestu prospal, takže jsme se mohli plně věnovat Lauře.

Koukejte na to profesionální držení bambitky 😀

Čtení z ruky: Prý bude hodná a bude se moc dobře učit 😀

Konečně konec pochodu a vytoužené peklo 🙂

Neskutečně mastný buřt, ale lepší jsem snad nejedla! Možná to bude tím, jak jsme se všichni dovlekli totálně unavení a vyhladovělí 😀

A furt spí…

    Odpovědět