TIPY

NEW IN- PUKY TŘÍKOLKA

10. 12. 2017

Už je to nějaká doba, co jsem přemýšlela nad tím, pořídit Filipovi tříkolku. Chtěla jsem se vyvarovat situace s Laurou, kdy celkem dlouho trvalo, než si na kole zvykla šlapat. Nemohli jsme ji to vůbec naučit a já tiše záviděla sousedčiným dětem, které mimo to, že šlapaly, neměly už ani přidaná kolečka (ehm, o tom se raději rozepisovat víc nebudu 😀 ).

Bylo mi několikrát razeno, abych určitě tříkolku pořídila už teď.

No, řekla jsem si, že máme doma ještě cca metr volného prostoru, tak proč ho nezastavit další károu 😀

U nás v obýváku to vypadá zhruba takto- včela, kůň, odrážedlo, tatrovka a tříkolka. Když máme doma návštěvu, alespoň má každé dítě na čem jet 😀

No, takže jsme si tříkolku vybalili, posadili na něj Filipa a hádejte co? Místo tříkolky je doma další odrážedlo 😀 Pedály jsou úplně zbytečné…

Nicméně, dávám tomu čas… Jednou na způsob šlapání snad přijde, Laurinka mu náležitě pomáhá. A když mu to nejde, tak si na ni sedne sama a demonstruje.

Což je celkem zábava, vzhledem k tomu jak je vysoká (má čerstvě 4 roky a nosí 122) a jezdí na tříkolce pro mrňata (viděly jste někdy v cirkuse medvěda jezdícího na kole? Tak si to dokážete představit 😀 ).

Se značkou Puky máme jenom dobré zkušenosti. Je to německá firma, která je ve svém oboru už přes 60 let, může se chlubit kvalitními výrobky, které skutečně vydrží i generace.

My tu svoji pořídili ze stránek proděti.cz , kde mimo jiné najdete kompletní výbavu pro děti- jak oblečení, obuv, hračky, tak výživu. Je to rodinná firma a na to já slyším a ráda podporuji.

U tříkolky jsem zvolila variantu FITSCH, která doplňuje nabídku “My first Puky” a je tedy určena pro nejmenší (děti od 18 měsíců). Jako velké plus jsou pro mě nehlučná kola, která oceňuji právě proto, že Filip jezdí spíše doma než venku. Vedle rozvoje smyslu pro rovnováhu se dítě učí hlavně koordinaci rukou a nohou a už zmíněného šlapání, které simuluje kruhový pohyb kroku dítěte. Pedály se točí i když dítě nešlape a jen ho tlačíte. Díky tomu může dítě snadno pochopit nový pohyb a postupně začne sám šlapat.

Tříkolka má ergonomické sedátko, řídítka s bezpečnostními koncovkami a práškový lak odolný vůči nárazům- to jsou znaky kvality PUKY.

Vánoce se blíží, takže pokud máte dítě zhruba ve věku, kdy je Pukylino už malé, ale dítě ještě nedorostlo na regulérní odrážedlo, tato tříkolka je ideální volbou 🙂

A teď už k soutěži. Stránka proděti.cz do soutěže darovala 4 robotické hračky  a to 2x Nano junior (růžová, zelená nebo modrá) a 2x CuddleBot (brouček nebo včela) 🙂

Takže co musíte pro výhru udělat?

Pravidla:

1. Musíte dát LIKE mému profilu na FB (tady)

2. V případě, že budete soutěž sdílet dál, budete do slosování zařazení 2x!

3. Zanechejte tady nebo na FB komentář pod soutěžní fotkou- jak jste na tom s dárky k Vánocům? Nakoupeno nebo vše na poslední chvíli? (Pokud budete komentovat a sdílet přes blog- nezapomeňte mi zanechat e-mail a jméno pod kterým Vás najdu na FB!)

Soutěž končí v neděli 19.11. a v pondělí vyhlásím vítěze.

  

    Odpovědět