TIPY

CHRISTMAS WISHLIST

14. 12. 2017

Vzala jsem papír a začala psát. Tužka lítala po listu jak divá a já na konci zjistila, že můj wishlist je jaksi delší a větší, než jsem si myslela. V průběhu roku se nasbíralo tolik věcí, po kterých jsem zatoužila a odložila je v mysli do přihrádky “Vánoce”, až mi z toho teď bylo smutno. Venku začalo sněžit a celkovou atmosféru blížících se svátků podkreslovaly svítící žárovky v okně.

“Nevadí,” řekla jsem sama sobě a ještě jednou se zadívala na seznam. Člověk nemůže mít vše, že ano?

Přemýšlela jsem nad sobotou, kdy jsme se viděli s přáteli a na téma Vánoce a dárky přišla řeč. Padaly slova jako zbytečnost, limity, bez dárků… A já akorát suše polkla. Razila se teorie, že pokud člověk něco chce, tak si to přeci koupí v průběhu roku, tak proč to řešit právě na Vánoce? Ty jsou o jiných hodnotách a věcech než jsou dárky.

A ano, v podstatě souhlasím. Na Vánoce se těším ne kvůli dárkům, ale celkové atmosféře, kvůli dobrému jídlu a pohodě. Miluji zvyky a tradice, které se dodržují a v neposlední řadě, od doby co mám děti, dostaly svátky jiný rozměr.

Jenomže co v případě, že si v průběhu roku nemůžete dovolit pořídit, po čem toužíte a jediná cesta jak něco dostat, jsou Vánoce?

Já si většinou nemůžu dovolit koupit, co chci. Když si na něco odkládám peníze, ze 100% se stane, že je potřeba je použít na něco jiného (tedy děti) a já jsem tam, kde jdem byla- na nule 😀

Proto jsou Vánoce jediným dnem, kdy kromě klidu a radosti, můžu třeba dostat i nějaký hezky zabalený dáreček, po kterém skutečně toužím.

A copak jsem si tentokrát napsala já? Samozřejmě, že nedostanu všechno! Počítám tak s jednou věcí a zbytek, pevně doufám, si budu schopna koupit třeba v průběhu roku 😉

Kabelka Rebecca Minkoff

Tak po této jedné specifické kabelce toužím už asi 2 roky. Dokonce to byla jediná věc, kterou jsem si chtěla v NY pořídit (protože doprava a clo z Ameriky je fakt masakr), bohužel ji nikde neměli :-/

Zvláštní je hlavně v tom, že jde o větší verzi mini MAC a tudíž je skutečně těžce sehnatelná… Ale hádejte co? Oni ji zas mají na ofiko stránkách a já se modlím, aby se o tom Ježíšek dozvěděl 🙂

Hodinky Clusse

Mám jedny hodinky, ano… Ale za ty 3 roky, co je mám, jsem zjistila, že potřebuji nutně i jedny ve stříbrné barvě- pro někoho zbytečnost, ženy snad pochopí 😀

Chtěla jsem nějaké jednoduché a tyto mi přišli nejvíc vhodné, koukám po nich už asi rok. Seženete je třeba v BellaRose.

Obyčejné černé jeany

Tak ano, přiznávám, že zrovna tohle je věc, kterou bych si mohla pořídit v průběhu roku. Jenomže kdybych chtěla už nějaké kvalitnější, tak Vánoce jsou pro to nejlepší důvod! Objevila jsem tyto od Pepe Jeans a nenechají mě spát- mají sametovou úpravu povrchu a vypadají prostě “jinak”.

Řetízek od Mooyyy

Masáž ze všech stran se dotkla i mě, přiznám se. Ale jejich minimalistické šperky mě prostě uchvátili a takový řetízek– za celkem příznivou a dostupnou cenu- hledám už hrozně, hrozně moc dlouho.

A ty jejich prsteny??? Říkám, můj seznam je celkem dlouhý 🙂

Powerbanka

Tento dárek potřebuji- jakože fakt vážně, pokud ho nedostanu pod stromeček, budu si nucena jednu už konečně pořídit. Pravidelně se mi do večera totálně vybíjí telefon. Pokud jsem doma, tak mi to nevadí, ale častokrát jsem právě mimo a to bych si vlasy vyškubala zoufalstvím, když se najednou vypne ve chvíli, kdy ho potřebuji 😀 Třeba bych brala tuto.

Stativ

Poslední věc, kterou ale NUTNĚ potřebuji. Všichni, kdo fotí, pochopí. Hodně často jsem nucena si fotky pořídit sama- i ty svoje- a už mě nebaví vymýšlet samé provizorní poličky, kam foťák umístit   a do jaké výšky vyskládat knížky, aby mě vyfotil, jak potřebuji 😀

Dá se pořídit v celkem dobré ceně, třeba bych brala tento.

A to je asi vše… Na seznamu je věcí víc, ale tohle jsou momentálně moje největší přání… Copak byste chtěly najít pod stromečkem vy?


    

    Odpovědět