TIPY

SOUTĚŽ O 3 POUKÁZKY DO SKIBI

4. 12. 2017

Mám ráda, když přijdu do obchodu a dýchne na mě taková zvláštní atmosféra. Ta specifická, kterou by měl každý obchod v lidech vyvolávat, protože věřím, že velkým základem úspěchu je “duše”.

Proto tak ráda objevuji malé, většinou rodinné obchůdky. Co mě na tom nejvíce baví je, jak příjemný personál tam vždy najdu. A pak se ráda vracím. Jako důležitý test beru i to, jak se chovají k dětem 😀 Ne, že bych ty svoje rarachy vypustila k demolici, ale ve většině mých oblíbených míst už mají dětské koutky. A co je víc, než mít chvilku na to si pořádně vše prohlédnout a nestresovat se, aby rukama od čokolády něco Filip neopatlal, případně aby Laurinka neshodila z poličky keramickou postavičku?

Jeden z takových skvělých obchodů je i Skibi. Upřímně musím napsat, že se tam vždy cítím skvěle. Cílí na skupinu rodičů, kteří hledají pro své děti “něco víc”. Pokud chci hračky, ráda zajdu tam- v nabídce totiž mají všechny značky, od kterých kupujeme, jako Janod, Djeco, Haba, atd.

Stejně tak pokud potřebuji nakoupit lahvičky, termosky, atd. Já si od nich oblíbila malou termosku na kafe (TADY). Přísahám, že jsem neměla lepší. V létě jsem si dělala malý test a nalila tam studenou limonádu. Po půl dni byla pořád studená! A nemusím říkat, jak příjemné to bylo ve 30 stupních 🙂

Ke zkoušení jsme před půl rokem dostali i dětský batoh. Cíleně jsem vybírala už větší, Laurinka roste jako z vody a je už sama schopna si něco zabalit (čili na cesty bere asi 4 plyšáky- vejdou se :-D). Baťůžek je už řešený tak, aby se dítěti dobře nosil. Kromě polstrovaných ramenních popruhů má i hrudní pás, aby se pořádně na zádech ukotvil. Má mnoho skrytých kapes, jako velké plus beru i to, že je vyrobený z recyklovaných PET lahví.

Ale co je nejvíc, je ten zvířátkový dizajn 🙂 My máme ptáčka Bibi (TADY) a pokud mu vytáhnete zobáček, je tam k vypsání jmenovka pro dítě 🙂

Samozřejmě baťůžek je opatřen i reflexními prvky.

Laurinka jej miluje, momentálně ho nosí každé pondělí a v pátek na gymnastiku 🙂

Já se v týdnu chystám do prodejny Skibi v Kotvě, dokoupit dětem ještě něco pod stromeček. V merku mám i nějaké zimní kombinézy od Reimy, ale uvidíme (třeba pokud bychom s Laurou vyhrály zájezd do Laponska 😀 ).

No a já mám pro vás 3 skvělé poukazy v hodnotě 500,- na nákup ve Skibi- buď přímo na prodejně nebo online (platnost až do konce roku 2018!).

Podmínky účasti jsou:

1. Musíte dát LIKE mému profilu na FB (tady)

2. V případě, že budete soutěž sdílet dál, budete do slosování zařazení 2x!

3. Zanechejte tady nebo na FB komentář pod soutěžní fotkou- co byste za poukaz pořídili? (Pokud budete komentovat a sdílet přes blog- nezapomeňte mi zanechat e-mail a jméno pod kterým Vás najdu na FB!- kontroluji 🙂 )

Soutěž potrvá do neděle 10.12., v pondělí oznámím výherce. Hodně štěstí!

    Odpovědět