MODA

AUTUMN MOOD IN GREY & BEIGE

23. 10. 2016

Tento víkend jsem moc chtěla někam vyrazit s dětmi, zažít něco, dokud není úplná zima. Bohužel, ač jsem u internetu seděla v pátek celkem dlouho, nic extra zábavného jsem nenašla. Kromě toho hlásili na sobotu déšť, tak nám nezbylo nic jiného, než zůstat doma. Nevadí, aspoň jsem si požehlila tu kupu prádla:-D

Nicméně jsme dnes vyrazili aspoň na krátkou procházku. Filip je pořád nemocný a Laura jakbysmet, tak nic náročnějšího nebylo možné.

Podzim se mi postupně začíná ukazovat v celé své kráse. Musím uznat, že člověk si s oblékáním vyhraje o moc víc, než v létě, kdy si kolikrát nic jiného než lehké šaty prostě neobleču.

Konečně jsem oblékla můj oblíbený kašmírový svetřík, který měl původně o velikost více, ale srazil se mi :-/ A to jsem u praní dávala sakra pozor, ale prostě se stalo. Nevadí, dokud není velikostně pro Lauru, tak se dá nosit i tak, funkci splnil.

Taky jsem ze skříně vytáhla rolák, který ukrývám už asi třetím rokem a konečně na něj zas přišla řada a chuť. Myslím, že letos budu roláková ve všech směrech 🙂

Kabát mám už taky nějaký ten pátek, koupila jsem ho asi za čtyři stovky ve výprodeji a dělá mi pořád službu.

Co vy a víkend? Dělali jste něco zábavnějšího? 🙂

Coat- ORSAY // Sweater- VAN GRAAF //  Shoes- NIKE // 

Jeans- MANGO // Bag– MANGO // Hat- MANGO

    Odpovědět