30 DENNÍ VÝZVA

Srpnová výzva

1. 8. 2022

Ahoj holky, po nějaké době se zase vidíme na blogu 🙂 Po několika zprávách a hlasování v poslední mé otázce ve stories na instagramu, zda chcete výzvu, jste dost jednoznačně hlasovaly pro ano!

Tak jsem si dnes ráno nad to sedla, sesumarizovala vše, co jsem měla v hlavě a dala vám to do PDF dokumentu ke stažení.

Můžete si ho klidně vytisknout a používat.

Co je jiné než v naší březnové výzvě? Budete muset více pracovat samotné. To znamená, nevypracovávala jsem recepty, pouze máte místo na to si je tam vepsat. Můžete použít ty, co jsou již na blogu, nebo klidně vlastní. Na kalorie tentokrát nehrajeme, stačí pořádné, nutričně vyvážené jídlo z NEZPRACOVANÝCH potravin. Prostě selský rozum, všichni myslím už víme, co je a není zdravé 🙂

U cvičení nastala malá změna. Přibylo o dost více pohybu. To si prosím upravte jak chcete, já vám napsala svůj plán, což chápu, že ne každý zvládne.

Zůstává čtení, kroky, voda a spánek. To jsou pilíře skoro všech mých výzev 🙂 Nejde tady totiž pouze o hubnutí, ale také o naše psyché a nastavení mysli.

Cestu budu sdílet na IG. Pokud mě nesledujete, určitě to napravte TADY. Sdílejte vaše pocity, pokroky, označujte mě, já budu jenom ráda. Vytvoříme si tak hezkou komunitu.

A ať už tolik nekecám, tady si stáhněte soubor 🙂

    Odpovědět