MODA

V hlavní roli spodní prádlo

1. 7. 2020

Článek vznikl ve spolupráci se značkou Astratex.

Když si koupím novou kabelku, boty nebo třeba i oblečení, snažím se ho nosit co nejvíc. Určitě totiž nejsem jedna z těch, co své nejlepší kousky vytahuje pouze ve vyjímečném případě nebo při nějaké události. Ne, jsem ta, co se snaží vypadat vždy nejlépe jak může.

Trvalo mi nějakou chvilku, než jsem dospěla do stadia, kdy stejné principy uplatňuji i co se týče mého spodního prádla a pyžama. Zastávám názor, že pravá elegance začíná už s výběrem kalhotek a podprsenky- a na to, abyste vypadaly elegantně, nutně nemusíte nosit to, v čem vám není příjemně.

Jednou za čas si udělám malou čistku v komodě a vyřadím vše obnošené, případně nenošené a doplním, co mi chybí. Tentokrát se už ale skutečně zaměřuji na věci, které mi pod oblečením neprosvítají, ve kterých se mi nezdeformuje postava a hlavně, ve kterých vypadám skvěle i ve chvíli, kdy se svléknu.

Když jsem začala přemýšlet i nad outfitem pod outfitem, začala jsem se najednou cítit jinak. A tím myslím absolutně fantasticky! Najednou jsem měla i takové malé osobní tajemství, které mohl vidět pouze jeden jediný člověk (kromě mě).

Jak takové nošení a přemýšlení o spodním prádle ovlivní právě vás? U mě je to zcela jednoduché. Oblékám se pro sebe. Ne pro manžela, ne pro jiné ženy- pouze pro sebe. Když mám na sobě šaty s větším výstřihem a potřebuji mít pěknou siluetu, kdy nebudou vidět zaříznuté kalhotky nebo podprsenka, jasnou volbou je tady body. A pokud je ještě k tomu pohodlné a přitom sexy jako třeba tyto, jsem za všemi 10.

Někdy mám chuť být ale hezká pouze doma. Trošičku navodit atmosféru, obléct si sexy spodní prádlo a župánek. Tehdy je mojí prioritou určitě vizuální stránka. Nově mám tedy v šatníku růžový set bralletky s kalhotkami. Nejdříve jsem si myslela, že je unosím i ven, akorát si nejsem úplně jistá tím, jaký top si mám vzít, abych nevypadala lacině, nýbrž elegantně nebo sexy.

Má rozhodnutí ve velkém zasahují i do výběru nočního prádla. Volné kalhoty a vytahaná trička jsou minulostí, letěly ze skříně rychlostí blesku. Pozvolna je nahrazují košilky, saténová pyžama, nebo třeba elegantní tílka s kraťásky, pokud je léto. Absolutně jsem si zamilovala polskou značku Babella, jejich noční prádlo nosím už přes půl roku a pořád vypadá jako nové- a je neuvěřitelně pohodlné! Teď, když je venku 30 stupňů, nosím tuto soupravu.

Jako poslední položka mého šatníku- a přiznám se, že je to něco, co moc neřeším, jsou plavky. Poslední roky jsem nosila spíše jednodílné. Necítila jsem se ve svém těle dobře, schovávala jsem, co se dalo a stejně nebylo kam je nosit. Tento rok jsem se ale rozhodla, že po tak dlouhé době je možná načase se přestat tolik řešit a sáhnout po bikinách. Překvapivě jsem tentokrát nevybrala žádné bílé nebo růžové, odvázala jsem se a ač nám letos dovolená ve Španělsku nevyšla, přinesla jsem si trochu la fiesty i na sebe 🙂

Pokud jsem vás třeba nakopla a chcete se zaměřit více na spodní prádlo, mám tady pro vás krásnou 20% slevu na COKOLIV ze stránek Astratexu. Jak plavky, tak třeba i zlevněné zboží (a to už vám hodí krásnou částku).
Stačí zadat kód: ZIVOTPO30CE20

Věřte tomu, že v momentě, kdy se budete líbit samy sobě už v základech, začnete ze sebe vyzařovat něco záhadného a přitažlivého. Ne jenom pro okolí, ale taky pro partnera. Věřím tomu 🙂

    Odpovědět