MODA

AUTUMN WISHLIST

5. 10. 2016

1. Coat- MANGO // 2. Sweater- TIBI // 3. Jeans- MANGO // 4. Shoes- UGG //

5. Handbag- REBECCA MINIOFF // 6. Sneakers- TOMS // 7. Handbag- MANGO // Knit- MANGO

Tradičně přišel podzim, já vytáhla ze šatníku řádně uschované oblečení a po přeskládání do skříně jsem zjistila, že vlastně nic nemám 😀

A to zcela upřímně (ne jenom tak, jak my ženy říkáme pokaždé, když ráno hodinu koukáme na plné věšáky). Poslední rok prošla moje skříň velikou čistkou, vyházela jsem vše, co jsem neměla na sobě poslední rok- dva a nechala si skutečně jenom ty nadčasové a kvalitní kousky (v překladu mám asi 2 trička, 3 svetry, jeden kabát a žádné boty :-D). Stejně tak dopadly moje kabelky, co jste si skutečně už mohly několikrát všimnout. Mám 1 černou kabelku a jednu takové neidentifikovatelné barvy! Opravdu, to je vše. Teď mi přibyl do sbírky úžasný baťůžek, který určitě brzy uvidíte v nějakém outfitu.

Takže ne jenom, že je tady období, které nemám úplně v lásce, ale ještě navíc se ani nemám jak zabavit u vymýšlení outfitů, jelikož moje skříně vypadá jak po vykradení.

Tak jsem si aspoň připravila menší wishlist, jsou to opravdu kousky, které nutně potřebuji a chci už celkem dlouhou dobu. Tak snad se jich taky dočkám dřív, než umrznu 😀

1. Šedý kabát je pro mě must have. Mám doma béžový, ale už od minulého roku koukám na tuto barvu, která se snad hodí ke všemu a v zimě vypadá neuvěřitelně sofistikovaně 🙂 A čím bude delší, tím lépe.

2. Růžový oversized svetrový rolák je něco, co už sháním hoooodně dlouhou dobu. Tak jestli o nějakém víte, sem s ním 🙂 Ten na obrázku je kašmírový, ale velice pochybuji, že se v mém rozpočtu najde tolik peněz (i když investice je to skvělá, to žádná…).

3. Bílé jeany, ale dlouhé! Jedny jsem si koupila v Zaře, můžete je vidět ZDE. Bohužel jsou nad kotníky (to v zimě úplně ideální není a z kotníkových bot lezou, což já úplně nemusím…).

4. UGG. Je třeba více slov?

5. TAHLE kabelka je u mě prostě TOP kabelka! Ne mini verze, ale ta hezky veliká. V černé barvě se stříbrným popruhem už téměř nesehnatelná 🙁

6. Černé tenisky. Strašně jsem chtěla ty od Toms, bohužel jsem prokaučovala správnou příležitost a už nejsou 😀 Jako náhrada tedy tyto mixnuté stříbrnou. Tomsky miluji, neměla jsem na noze pohodlnější boty (krom Birkenstock). Takže jasná volba! (btw při dávání odkazů na ty černé jsem narazila na TYTO úplně boží v šedé! Asi umřu, nutně je potřebuji víc než ty černé 😀 ).

7. Další kabelka, ať mám od každé barvy jednu, že jo 😀

8. Kulich! Sice jsem milovnice klobouků, ale čepic taky není nikdy dost 🙂

Co vy a váš podzimní/ zimní wishlist? Jsou nějaké kousky, které prostě v šatníku letos mít musíte?

    Odpovědět