MODA

PROČ INVESTOVAT DO LUXUSNÍCH KOUSKŮ

17. 11. 2019

Pokud jde o investice do šatníků, spíš bych mohla říct, že mám nic než něco. Je to ale dlouhodobý proces, okénko, které se snažím postupem času vyplnit. Je mi přes 30, mám v hlavě utříděno co a jak chci, čeho chci dosáhnout, kam se posunout a hlavně JAK VYPADAT.

Je načase se soustředit i sama na sebe. Období věnované na 100% dětem je za námi, část dne mají pro sebe ony, část dne si kradu pro sebe. Nastal jakýsi balanc, který nás dělá všechny šťastnými.

Jedna věc je ale jistá, pokud se soustředím na šatník. Nikdy bych nenakupovala designérské kousky z rozmaru. Je to něco, do čeho investujete nemalé množství peněz (přesně tolik, že už v hlavě podepisujete rozvodové papíry podané manželem 😀 ) a tak je to něco, co ve vás musí skutečně dozrát a musíte si být 100% jisté, že tohle je kousek, který unosím a budu ho milovat i za 10- 20- 30 let.

Pokud mě poslední dobou sledujete, určitě víte, že jsem prošla určitou změnou. V mém šatníku teď najdete hlavně světlé neutrální barvy v mixu s růžovou. Aby outfity nevypadaly fádně, výběrem hlavního dominujícího kousku můžete během několika sekund vykouzlit luxusní a chic variantu. Nelpím na tom, že pokud máte designérský kousek, musí se nosit pouze s dalšími luxusními věcmi. Větší zábava je kombinovat obyčejné věci s těmi dražšími, hrát si a experimentovat. Proto je nejlepším možným řešením investovat do kousků, které jsou jakýmsi “evergreenem”. Ať už jde o oblečení, šperk nebo kabelku.

Jelikož se oblékám do věcí koupených v normálních obchodech, snažím se o finální dotek něčím zvláštním. Tentokrát jsem to vyšperkovala na maximum a dovolila si koupit (velmi výhodně, o koupi se můžete dozvědět v mém videu TADY) kabelku od Chloé, která byla na mém seznamu přání už strašně dlouhou dobu.

Značka Chloé je známá pro své nadčasové a velmi ženské kabelky, někdo by řekl boho romantické, které mají často moderní avšak roztomilý detail- třeba právě zlaté kovové zapínaní na Drew bag, třásně nebo zámečky, vždy ale vyzařují pařížský půvab.

Investovat do designérské kabelky není pouze způsob, jak pozvednout každý outfit, ale je to také šance, jak vyjádřit sama sebe, ukázat jejím prostřednictvím svou osobnost. Jak jsem řekla, kdybych byla kabelka, jsem moje Chloe Drew bag cement pink 😀 Cokoliv si teď na sebe obleču, stačí si vzít na rameno tento designérský kousek a rázem jsem o pár tříd výše.

A nezapomeňte, na ty nejlepší věci se čeká. Ani já, ani většina z vás na tom nejsme tak, že si můžeme každý měsíc dovolit investovat tisíce do luxusu. Ale můžeme si dovolit snít a na ty sny si odkládat- přijde totiž den, kdy si budeme moct ten sen splnit 🙂

Fotky od úžasné Betky Penkalové.

 • Reply
  All About Candys life
  28. 11. 2019 at 8:06

  Moc ti to sluší! Investice do kabelky je myslím nejlepší věc. Je to nadčasové a kvalitní, hlavně se o to musí člověk s láskou starat. ♥

  • Reply
   Lucie
   4. 12. 2019 at 12:50

   Přesně tak, pokud je dobrá péče, vydrží v rodině generace 🙂

Odpovědět