ZIVOT

Novinky u nás doma- Johnsons a Neutrogena

8. 12. 2019

Je to pár dnů co u mě přistál balíček s novinkami. Už někdy v létě jsem měla velmi příjemnou spolupráci s Johnsons a jejich novou řadou Cotton touch pro miminka, která je zbavená všech chemikálií, parabenů a pod. Proto, když se u mě v práci objevil dárek, byla jsem moc potěšena.

Co obsahoval?

Tři přípravky na koupání. Jeden byl mycí gel pro děti od narození právě ze zmíněné řady Cotton touch, která obsahuje skutečnou bavlnu. Dále tam byl mycí gel pro dobré spaní. Podle doporučení na zadní straně obalu by se měl dodržovat rituál začínající teplou koupelí, pak zařadit masáž a nakonec nechat dítě chvilku v klidu. No a v neposlední řadě hypoalergenní šampon s heřmánkem.

Jako největší highlight považuji přiložený kondicioner na vlasy! To mě potěšilo nejvíc, protože už nějakou dobu chci Lauře jeden koupit, vždy na to zapomenu a zjistím to až ve chvíli, kdy myjeme vlasy a já ji pak chudákovi musím rozčesávat ty zachumlané vlásky. Tento od Johnsons je bezoplachový, jednoduše se nastříká na mokré vlasy a můžete česat 🙂

Jako poslední byl přiložen olejíček také z řady cotton touch, který je pro miminka- ten už bohužel nevyužijeme, ale určitě posuneme dál nějaké mamince.

V krabici jsem pak natěšeně našla i pár věcí přímo pro mě od značky Neutrogena.

Co balíček obsahoval?

Nejvíc mě paradoxně potěšila maska na ruce. V zimním období se mi totiž dost vysušují a není nic lepšího než je zabalit a nechat hydratovat. K tomu mám i krém na ruce a nehty (hydratuje, vytváří 2x tak pevné nehty a vyhlazuje vrásky).

V balíčku jsem dále našla hydratační tělové mléko. Na co jsem obzvlášť zvědavá je čistící gel, který stačí nanést na mokrou tvář, vmasírovat, opláchnout a mělo by pleť zbavit make-upu, nečistot a mastnoty. No a na závěr mám tady jednu noční masku s kyselinou hyaluronovou, která působí proti vysoušení a pak hydratační gelový krém.

Myslím, že kosmeticky zásobeni jsme teď doma všichni. Jdu zkoušet, ideální na tento hektický předvánoční čas 🙂

Článek vznikl ve spolupráci s Johnsons a Neutrogena.

    Odpovědět