MODA

10 NOVINEK, KTERÉ STOJÍ ZA POZORNOST

9. 2. 2020

1 // 2 // 3 // 4 // 5 // 6 // 7 // 8 // 9 // 10

Zima je dlouhá, jaro ještě v nedohlednu (i když teplotně se mu čas od času i dosti přiblížíme) a tak se může stát, že vám šatník začne připadat fádní, nezajímavý. Budete si připadat, že celou zimu nosíte to samé (ano, i u mě tomu tak je) a tak by možná stálo za to udělat malý refresh a pořídit pár klíčových kousků.

Abyste s tím neměly moc práce, sedla jsem si v týdnu k pc a projela pár oblíbených stránek, podívala se na novinky a nabídku a zkusila vytáhnout pro mě 10 zajímavostí.

Znovu sahám po neutrálních barvách, ale v jiných texturách, třeba tady ten svetr s děrovaným vzorem upoutá hned na první pohled nebo růžový svetr s vázací mašlí na zádech. Pokud hledáte třeba nějakou barvu a střih, které by šatník oživily, našla jsem na H&M úžasný úpletový svetr který mě oslnil volánkovým rolákem, krásnou náhradou za nedostupný svetr značky Chloé 🙂

Další kousek, který mě ihned oslnil je puntíkatá sukně– i když já ty černé puntíky úplně nemusím, nějak se mnou rezonuje už i fakt, že je plisovaná a má pásek. Z fleku bych si ji pořídila 🙂 Stejně tak jako světlé kalhoty, které sháním už pěknou dobu. Vypadá to, že tady ty splňují veškeré mé požadavky- nejsou to jeany a jsou slim. Win- win 🙂 Stačí je zkombinovat s jakýmkoliv svetrem z nabídky výše, hodit na to elegantní bílý kabát nebo věčně trendy trenčkot. Doplnit klidně šálou (která je mimochodem tak velká, že si ji klidně můžete brát s sebou na výety, do letadla a použít jako malou deku).

V neposlední řadě nemůžu opomenout i sportovní oblečení. Zatím žádné nekupuji, čekám až dosáhnu své vysněné hranice- zhubnu 5 kg a PAK si ho pořídím. Jako odměnu 🙂 Ale už asi čtvrt roku mám v merku tady tu kombinaci legín a podprsenky. Tak snad se nevyprodá, než zhubnu 😀

Udělaly jste nebo máte v plánu malý refresh? Nebo čekáte až na jaro?

    Odpovědět