TIPY

NOVINKY PRO DĚTI

1. 3. 2017

Dnešní článek bude trochu víc zaměřený na to, co jsme v únoru pořídili domů. Vše hlavně pro děti 🙂 V poslední době řešíme jenom koupelnu, kterou čeká v květnu rekonstrukce a totálně jsme vypustili vše kolem. Než jsem si to stačila uvědomit, Laura vyrostla z oblečení (zase!), Filip pro změnu nic neměl (do růžové po Lauře se mi ho oblékat nechtělo :-)), oba potřebovali podložky pod jídlo, protože jinak máme opatlané komplet všechno, Filip nové povlečení do postýlky a samozřejmě potřebovali novou zábavu- hračky.

A tak mi nezbylo nic jiného, než opatřit potřebné 🙂

1. Oblečení z Mile.sk – objednávala jsem šaty pro výherkyni soutěže TADY a vzala k tomu věci pro Lauru a Filipa. Už pár měsíců jsem obdivovala jejich šaty a po tom, co mi moje milovaná kamarádka dovezla jedny punčochy pro malého, věděla jsem, že nutně potřebuji další. Na fotce je jenom pár věcí, ostatní měly totiž děti už na sobě (můžete vidět v minulém článku 🙂 ).

Jinak určitě doporučuji, věci jsou velmi kvalitní, materiál to samé a podpoříte tím hlavně domácí (i když slovenská značka 😉 ) prodej!!!

2. Podložky- nemáme, resp. jsme neměli. Já měla jakous takous představu, bohužel jsem tady nemohla žádné najít. A známé podložky ve tvaru obláčku má už každý 🙂 Tak jsem čekala a hledala, až jsem narazila na úúúúžasné silikonové podložky u jedné americké maminky blogerky a musela jsem se samozřejmě po nich pídit. Mají ve tvaru medvěda i zajíčka- mědvěd to vyhrál u nás. Jediný problém byl, že značka We Might Be Tiny je americká, tudíž bych kromě podložek platila i poštu a clo- masakr. Jenomže já se tak snadno nevzdávám, tak jsem je nakonec našla u holandského prodejce Mevrouw a přihodila k tomu i roztomilou mističku 🙂

Ano, byly drahé. Dost. Na druhou stranu je to silikon BPA free, z potravinářského silikonu, přesně v dizajnu, jaký jsem chtěla. Skvěle přilne k povrchu, je omyvatelný i v myčce a Laura ho miluje.

3. Povlečení do postýlky- tady jsem mohla ušetřit, to je pravda. Ale vzhledem k tomu, že hodně fotek dělám z pokojíku a potřebuji, aby vypadaly dobře (blogerky rozumí), tak byla potřeba nového povlečení. Filip podědil dvoje po Lauře- v holčičích barvách. Což mi nějakou dobu nevadilo, až doteď 😀

Objednávala jsem z Bonami. Vždycky čekám na kolekce pro děti, máme totiž nakoupeno pár polštářů, které Laura miluje, tak čas od času pořídím další. Tentokrát jsem brala celou výbavu do postýlky a vzala malé tučňáka- protože kromě Pepiny, milujeme i Pingu 😀 Kde se hrabe Elza, když máme zoo 🙂

4. Kosmetika Baby- dostala jsem na vyzkoušení dětskou kosmetiku od Pharma Future. Dá se používat od narození, mně přišlo mýdlo/šampon, krém na tělo, krém na opruzeniny a krém na tváře v zimě. Všechnu kosmetiku jsem brala s sebou na hory, že ji řádně vyzkouším a uvidíme. A došla jsem k závěru, že nemám žádnou výtku. Ani jednu. Děti mají citlivou pleť, tak jsem čekala, co se stane. Hlavně u Filipa, tomu na zadek nemůžu dát nic jiného než Sudokrem (ani Bepanthen! ten nám opruzeniny nikdy nevyléčil, když už nějaké byly…). Krém Baby má velmi podobnou strukturu jako zmíněný Sudokrem, je hutný a dobře se nanáší.

A co je nejlepší? Neobsahuje parabeny! Což třeba Nivea ano. A netestujou na zvířatech. Ceny jsou lidové, může se rovnat normálním krémům a prostředkům v drogerii.

5. Hračky- tady ten nákup nebyl úplně tak plánovaný a taky jsem je nekupovala já 🙂 Když přijela mamka na moje narozeniny, tradičně dětem přinesla hračky. A ne ledajaké. Já si je zamilovala na první pohled! A víte proč? Filip dostal gumové kostky, takže pokud na ně v noci šlápnu, nebudu si kousat do ruky abych umlčela příval nadávek 😀 Mají krásný dizajn, každá je unikátní s vyobrazením různých zvířat a dokonce při zmáčknutí pískají. Nejvíc mě nadchlo provedení, no viděli jste takové tvary někdy u kostek? K tomu mají super pytel na přenášení, akorát se musím naučit je tam zas zpátky složit…

Laura dostala skládačku. A ne ledajakou, ale s vílami. A ty my máme hrozně rády 🙂 Je to docela zábava i pro mě, akorát musím dávat pozor na součástky, aby nám je nesnědl Filip nebo se nepoztrácely. To bychom už nic nepostavily :-/ Také chvilku trvá, než se spoje “rozjedou”, do té doby je celkem makačka dílky poskládat a pak rozložit. V krabici je i knížka s postupem, jak kterou věc složit. Můžete si vybrat domek, nábytek, houpačky anebo kočár.

Tak jsem Vás třeba inspirovala 🙂 Máte rádi články s touto tématikou?

Mějte se zatím hezky

xoxo

    Odpovědět