RECEPTY

WHOLE 30- FIRST 2 WEEKS

13. 6. 2017

Den 1.:

Mám vše nakoupeno a odhodlaně se do toho pouštím. Vidina toho, že nejbližší jídlo bude až za několik hodin, si dělám omeletu ze 3 vajec, slaniny, špenátu, k tomu půlku avokáda, olivy a rajčata. Kafe se nevzdám, ale dávám si ho bez cukru a s vanilkovým Nemlékem (mno, začíná to být těžké… Po 20 minutách 😀 ).

Omeletu jsem celou snědla a je mi těžko. Příště si dám fakt míň. Těžko je mi až do oběda, kdy si dělám caesar salát s kuřecím a zálivka je z olivového oleje- pro příště, méně oleje!

A tady nastává mega krize. Po obědě po mě pokukuje poslední čokoládová sušenka. Odolávám volání sirén, zacpu si pusu sklenicí vody. Nepřešlo to. Bojuji sama se sebou. Pořád mám v hlavě, že tentokrát budu silná. Jak se píše na “paleo snadně”- tohle není těžký… Těžký je rodit dítě nebo bojovat s rakovinou… Nevím, proč jsem si zapamatovala právě tohle.

Začínám si uvědomovat svoji závislost. Jo a blbě mi je pořád :-/

Snědla jsem drobek ze sušenky- omylem jsem si ho dala do pusy! Fakt, jak dojídám občas zbytky po dětech, tak jsem potřebovala vyhodit prázdnou krabičku… Ach jo, já jsem tele.

Večeře dopadla na výbornou, moc nám všem chutnalo.

Jako největší problém pořád vidím můj pitný režim 🙁


Den 3.:

Dnes mě ráno vzbudila bolest břicha. Nemohla jsem spát asi půl hodiny, než to přestalo. Co to bylo???

Nemám na nic chuť, jím až na oběd… Chutě jako obvykle dorazily, ale překonala jsem to.

Den 4.:

Dnes jsme pozvaní na akci. Všude je alkohol, šampáňo, které miluji, svatební koláčky, které miluji, rolády. Sliny mi nekapou, nýbrž tečou. Ale já jsem silná! Jeli jsme na víkend na Moravu k rodičům a já si sebou vzala tašku plnou jídla (ano, až tak vážně to beru!)

Jediné štěstí, že se grilovalo maso a byla tam hromada zeleniny- já měla večer vystaráno a dokonce jsem si ani neusrkla z vína. Jsem na sebe pyšná!

Den 7.:

Končím první týden! Jupí! Dala jsem to, nejhroších pár dnů je za mnou. Jak se cítím??? Skvěle! Fakt, vážně. Jsem odpočatá, plná energie, dokonce nemám problém ráno vstávat s dětmi. Chutě přešly, už nemám potřebu si něco po obědě dát. Dokonce jsem se naučila pít kafe bez cukru jenom s mandlovým mlékem (Nemlékem- díky rohlíku!).

Včera jsem dělala nákup na další týden, takže jsem rozhodnuta to dotáhnout konečně do konce. Už mám úspěšně nakročeno a jsem víc sebejistá- nikdo mě tedy jenom tak nezláká na dobroty 🙂

A víte co je nejlepší? To jídlo mi fakt chutná!


Den 10.:

Po školce jdeme do pekárny. Naše tradiční zastávka. Kupuji dětem koláče a přistihnu se, že si utírám koutek úst. Jak já bych do jednoho zakousla! Vůně se line další dva bloky a já hladově koukám na Lauru a v hlavě si představuji, jak ji beru ten nadýchaný plundrový rohlík plněný ořechy a celý si ho cpu do pusy. Přede mnou ještě 20 dní. Umřu.

Den 14.:

První 2 týdny za mnou! Juchú! Neporušila jsem to doteď, tak vydržím. Jsem na sebe den ode dne pyšnější. A úbytek váhy je cítit na kalhotech. Dopnu všechny. A většina je mi volná. Mám ze sebe dobrý pocit, chutě nejsou. Nemám ani v průběhu dne potřebu něco zobat. Baví mě to!

Zápisky z prvních 2 týdnů… Začátky byly těžké, ale vidím, že to dokážu dotáhnout do konce. Vymizely úplně problémy jako nadýmání, bolesti břicha a špatná pleť. Energie mám hodně, jediné co  jsem si všimla je, že u větší fyzicé aktivity se mi občas motá hlava :-/

Ale popravdě se nevýslovně těším na to, až si dám sýr 😀

Za inspiraci a odhodlání moc děkuji Mišce z yummy mummy foodie.

A přikládám i tabulku, která mě tedy hodně pobavila 😀

Pokud máte třeba nějaké bližší otázky, klidně je vepište do komentů, ráda zodpovím.

A taky bude článek až WHOLE30 dokončím, uvidíme, co výsledky :-*

A nakonec na co všichni čekáte- výhry!!!


1. SUAVINEX SET 

Cestovní sada- Veronika Skalská

Lahvička na pití- Klára Skýpalová

Sportovní láhev- Helena Fischerova

2. ORIGINÁLNÍ KNÍŽKY – Lenka Rosenkrancová

3. SILIKONOVÉ KOUSACÍ KORÁLE – Martina Krhutová

4. OBLEČENÍ ZNAČKY POPY – Anna Nováková

5. BALÍČEK ZNAČKY SEBAMED Ma – Radka Eliášová (nemám email! Pokud chceš výhru, tak mi napiš), Lucie Chmielová, Monika Mašková

6. JÍDELNÍ SET DONE BY DEER – Katerina Horova

7. INTERAKTIVNÍ KNÍŽKY– Kateřina Ottmarová

8. TRIČKO S HOUBIČKOU – Lucia Procházková

Všem se ozvu do mailu a na FB. Moc gratuluji k výhře! 🙂


 • Reply
  Lenka
  27. 8. 2019 at 20:20

  Moc hezký článek,díky za něj!mam za sebou 2den,takže tabulka mě vážně pobavila:)aspoň vím,co mě čeká!!navíc jedu vege verzi,takže se z těch vajíček asi osipu..uaa

  • Reply
   Lucie
   28. 8. 2019 at 15:50

   No to věřím… Bylo to těžké, poprvé. Když jsem jela whole 30 podruhé, už se to zvládalo lépe 🙂 Držím palce!

Odpovědět