KRÁSA TIPY

NEW HAIR- NEW ME

17. 9. 2017

Když jsem se rozhodla, že chci zesvětlit svoji hnědou barvu, šly jsme na to pomalu. Ono se docela těžce dává ta tmavá barva pryč. První zesvětlení nebylo nic moc. Jsou to zhruba 2 roky, byla jsem ještě těhotná s Filipem a po tom, co jsem na hlavě měla najednou žlutou blond, jsem se s tím smiřovala docela dlouho. Respektive jsem se vůbec necítila a po 3 měsících znovu naklusala do křesla, ať ta barva zmizí :-/ Já prostě na žlutou moc nejsem a popravdě jsem si spíš připadala jak po nepovedeném barvení doma. Hodně jsem přemýšlela, zda jsem udělala dobře, cesta za vlasy, jaké jsem chtěla, musela projít několika barveními, než jsem došla ke své vysněné.

Někdy v březnu minulého roku jsem se tedy zesvětlila ještě o něco víc, ta zářivě žlutá zmizela, ale pořád to byla prostě blond, která časem nabírá nehezký odstín (nebudu mluvit o odrostech). Naštěstí Monika vždy ví, jak to udělat, aby pak ty odrosty nevypadaly jak useklá část vlasů (víte jak to myslím), ale aby působily přirozeně. Vlasy jsme zkrátily a nějaký čas tak zůstaly (podívat se můžete ZDE).

Narodil se Filip, na kadeřníka nezůstal čas, vlasy rostly a měnily barvu, jak to tak bývá. Byla to příjemná blond a časem nabrala ombré dech, takže jsem návštěvu odkládala (třeba TADY).

K další návštěvě jsem se dostala v květnu. Psala jsem tehdy o tom i článek, vlasy jsme prvně zesvětlovaly úplně celé, už se záměrem dostat se co nejvíce do chladné, světlé, skoro až stříbrné (TADY).

Výsledek byl šok. Najednou jsem měla vlasy fakt světlé, žádná žlutá. Pamatuji si dokonce jak manžel zůstal na moment zírat, když mě viděl. Chvilkami, i když se mi vlasy líbily, jsem přemýšlela, zda jsem udělala dobře- i když mi hodně z Vás psalo, že to mám skvělý.

Dohodly jsme se tenkrát s Monikou, že v srpnu vlasy dokončíme. Vzhledem k tomu, že jsme předělávali koupelnu, se termín posunul na teď a přišla bomba.

Vlasy nabraly za těch pár týdnů trochu jiný odstín (zase), ale nic nám nebránilo v tom, dokončit započatou práci. Měla jsem chvilku v křesle, kdy jsem prohodila, že chci raději ombré a světlou až na konečcích, ale naštěstí mi to Monča rozmluvila a pokračovalo se v plánu.

A musím říct, nelituji svého rozhodnutí. Konečně jsem dospěla do stadia, kdy jsem 100% spokojená s barvou. Trošičku se občas cítím jako Elfka (kdo nemiluje Elfy? 🙂 ). Ale jsem to já. Stříbrný odstín se jaksi i hodí k mé světlé barvě pleti a modré oči jenom září.

Upravily jsme i střih. Prostě něco nového… Mikádo jsem možná chtěla trochu dělší, ale vlasy mi naštěstí rostou rychle. Nicméně úprava mi zabere zhruba 5 minut času a to je pro mě perfektní.

A ohlasy? Neuvěřitelné! Moc Vám všem děkuji za tolik zpráv a pochval. Jenom mě to utvrdilo v tom, že jsme práci dotáhly do zdárného konce a našla jsem se.

Ostatně v poslední době nacházím celkem dost věcí, které jsou “JÁ” (třeba nový parfém od Burrberry, sedl mi jak ještě nikdy žádný!).

Jsem teď 100% spokojená a nemůžu se dočkat, až ten krásný účes budu fotit mezi mrakodrapy v NY, kam vyrážím s kamarádkou už tento pátek! Yayyyy 🙂

Předtím

Potom

A tady na denním světle

A co na ně říkáte? Čekala jsem dlouho, chtělo to několik návštěv salonu, aby byl výsledek takový, jaký je, ale rozhodně mám ty nejlepší vlasy, jaké jsem kdy měla a prostě nejlepší kadeřnici EVER.

Pokud jste ještě nenašly tu pravou, jukněte k Monami hair, jsou tam vážně šikovní 🙂

    Odpovědět