TIPY

MY FIRST EXPERIENCE WITH VEGG-GO

17. 7. 2016

Zrovna jsem přijela do obchodního centra na Chodově. Mám pár pochůzek a vím, že na konci musím ještě stihnout zajít do nového řetězce zdravého stravování pro všechny milovníky dobrého jídla (jak slibují internetové stránky). Přihlásila jsem se totiž do další výzvy (já výzvy totiž miluji!) a zrovna tuhle jsem chtěla zkusit! Mám ráda zdravé jídlo, ale zase vím, že kdybych se šla po nákupech najíst, volila bych spíše italskou restauraci a okolo VEGG GO bych jenom prošla. Takže když Blogerky.cz zveřejnily možnost zkusit novou restauraci, kterou bych normálně určitě nezkusila, ihned jsem po tom skočila 🙂

Naštěstí pobočku dlouho nehledám. Je to malý pult, podobný jiné značce, která prodává šťávy. Vypadá celkem fancy. Jsem nadšená, stavím se do fronty, která se tvoří a čtu si nabídku. A tápu, nedokážu si představit jak co chutná, jsem bezradná. Když přicházím na řadu, ujme se mě moc milý a statný hoch a vše mi rád vysvětlí a poradí. Takže velké plus! Odcházím s celozrnným wrapem s humusem, bulgurovým salátem a zeleninovými kuličkami, dýňovou polévkou, tapiocovým dezertem a bezedným kelímkem. V nabídce je malinová voda z úúúžasně vypadající nádoby. Vše financuji ze svého. Původně totiž měla výzva končit 4. července- což se mi bohužel krylo s dovolenou. Proto jsem šla dřív, zainvestovala a nelitovala!

Při jídle zjišťuji, že ač cizrnu nemám ráda, hummus totálně zbožňuji! Dýňová polévka je na mě moc sladká, zeleninové kuličky jsou ale delikátní.  A dezert je něco nepopsatelného- tapioka v kokosovém mléce s ananasem? TOTAL HAVEN IN MY MOUTH!

Takže odcházím spokojená s tím, že až přijde voucher, pošlu tam manžela s foťákem, ať si taky zkusí VEGAN jídlo 🙂

Naštěstí! se vouchery zasílaly později a já tedy mohla dnes vyrazit a zkusit něco dalšího, očíhnout jinou pobočku a přístup.

Za prvé- v Olomouci mají lepší místo restaurace. Všude je světlo. Slečna byla moc milá, ale na hocha z Prahy se nechytala. Když jsem chtěla poradit, akorát mi ukázala, co kde mají. Takže jsem si namátkou vybrala teplou čočku s kari (ehm, nedoporučuji, když kojíte, Filip mě za to určitě teď proklíná), salát s bulgurem, cizrnou a rajčaty s veggBowls. Měla jsem s sebou posilu na ochutnávání, takže švagrová si vybrala čočkový salát s dýní a quinoou a veggBowls. Prvotně tedy chtěla zkusit salát z červené řepy s kozím sýrem- na který jsem si taky dělala zálusk- ale neměli kozí sýr?! Což mě tedy zaskočilo, jelikož je ve stálé nabídce a svítil na tabuli…

Nicméně jídlo bylo ihned hotové, bezedný kelímek jsme si také vzaly- tentokrát okurková limonáda- a šly degustovat.

Jídlo bylo výborné! Skutečně, upřímně, ruku na srdce- bylo vážně skvělý. VeggBowls byly šťavnaté, trochu chutí připomínaly cuketové placičky a saláty nám chutnaly všechny. Dokonce i manžel po mně vše dojedl a pochvaloval si.

Já jsem moc ráda za tuhle výzvu, osobně vím, že jestli budu znovu jíst v obchoďáku, obloukem se vyhnu všem fastfoodům a rovnou zamířím do tohohle malého, zdravého a chutného koutku.

Fakt, nekecám. Zkuste to. Uvidíte sami 🙂

    Odpovědět