KRÁSA

I FOUND MY COLOR!

27. 8. 2016

 Na svoje nehty jsem celkem náročná. O dob, co mi je prvně mamka upravila na přijatelnou délku pro slečny a zapilovala je, manikúru jsem si zamilovala. Na druhou stranu jsem neskutečně líná si ji dělat, tak to povětšinou odfláknu, protože do salonu už nemám moc času chodit.

Prošla jsem si i obdobím gelových nehtů- fakt nikdy více! Tak veliká byla moje lenost 🙂 Nakonec jsem zjistila, že je stejně nejlepší mít vlastní nehty- pokud je samozřejmě máte pevné a v pořádku. Nijak neodsuzuji umělé, chápu, že u některých žen je potřeba.

Ideální lak sháním už pár let. Mám za sebou éru červených, pak přišly na řadu různé křiklavé a výrazné a toto jaro jsem zabředla do bílé a černé. Ale pořád jsem to nebyla já…

Až teď, na dovolené, jsem si zašla konečně na manikúru a měla jsem před sebou na výběr paletu laků. A tady byl! V pudrové barvě a dokonce přímo od Sally Hansen, který si můžu koupit v DM! Je to moje oblíbená řada, kde stačí koupit k podkladu i vrchní vrstvu gelu a barvička vydrží bez loupání i 5 dnů (2 týdny jak tvrdí reklama určitě ne). Moje srdce zajásalo a běželo si pro něj.

Když se teď kouknu na ruce, cítím se skvěle. Padl mi jak ulitý a asi si půjdu koupit dalších 5, kdyby je náááhodou chtěli přestat vyrábět 😀

    Odpovědět