ZIVOT

THINKING ABOUT WITCHES

30. 10. 2016

Vcházím do tmavého bytu. Chodba zvláštně voní, neumím identifikovat, čím. Rozhlížím se dokola. Na stěnách visí pár obrazů, u dveří je dřevěnný věšák plný kabátů a po pravé straně jsou tři židle. Sedám si a nevózně se zavrtím. Čekám. Nevím, ale na co. Neumím si představit, co mě čeká, nikdy jsem nic podobného nezkoušela. Koušu se do rtu a žmoulám v ruce kabelku. Po pár minutách se otevírají dveře do pokoje a já jsem přivolána k malému stolu. Naproti sedí postarší paní s brýlemi nízko usazenými na nose. Zkoumavě si mě prohlíží a rukou ukazuje na židli přede mnou. Spěšně usedám a prudce vydechuji. Chvilku jsme zticha. Pak promluví. Ptá se mě na datum narození a dělá mi numerologický rozbor. Jsem prý jarní a letní dítě. Ano, to sedí. Nemám ráda podzim a zimu, působí na mě depresivně. Sedí. Jsem velice emotivní člověk, vše hluboce prožívám. Mám kreativního ducha, avšak abstraktní věci těžce chápu. Sedí, vše. Poví mi ještě několik věcí, než vezme do ruky karty, které pečlivě míchá. Nabízí mi, ať si 5 z nich vyberu a položí je před sebe do kosočtverce s jednou kartou uprostřed. Zatajím dech. Otáčí první kartu. Se svým nynějším partnerem nezůstanu. Ale jednou se vdám za pohledného muže. Budeme mít děti. Dvě. Kluka a holku. Otáčí další karty. Vše mi začíná splývat. Jediné, co registruji je, že mě jednou bude chtít blízký člen rodiny připravit o majetek. A mám se na to připravit a nenechat se. Děkuji za výklad, nechávám jí tři stovky a odcházím.

Bylo mi tehdy 16. Moje první zkušenost s výkladem. A světe div se, skutečně jsem s první láskou nezůstala (překvapivě 🙂 ) a vzala si pohledného muže. A skutečně máme 2 děti, holku a kluka. S majetkem se zatím nic nepřihodilo a pevně doufám, že se ani nic nestane.

Od té doby jsem nic podobného nezkoušela. A to hlavně z jednoho důvodů. Myslím si, že nikdo by neměl dopředu znát, co se stane. Pak si nemůžete být vlastně nikdy jisti, zda by se to stalo i tak, nebo jste k tomu mířili právě kvůli tomu, že Vám to bylo předpovězeno.

Nicméně rok se s rokem sešel a já znovu podlehla. A tentokrát velice zvláštním způsobem. Podle doporučení hromady lidí jsem oslovila jednu slečnu na facebooku. Dělá intuitivní výklady na dálku! Ťukala jsem si u toho na čelo. Jak asi tak někdo může na dálku vědět něco o vás? Bylo mi jasné, že když jdete osobně, tak hraje velkou roli i psychologie, avšak v tomto případě Vás ten člověk vůbec nezná a nevidí. Nicméně jsem pocítila známé brnění v prstech, musela jsem to zkusit. Poslala jsem tedy slečně svůj datum narození, moje jméno a otázku. Nebudu Vám psát o čem, bylo to hodně osobní, nicméně po zaplacení asi dvou stovek do týdne přišla odpověď. A já jsem na pár minut zůstala jak opařená. Bylo to jako číst svůj vlastní životopis. Zodpověděla mi otázku do detailů a já nevěděla, co si s tím počít. Trvalo mi zhruba týden, než jsem se se vším vyrovnala. Pochopila a šla dál.

Po této zkušenosti vím, že už výklady nechci. Někdy je možná lepší žít v nevědomosti a třeba si i občas něco nalhávat, abychom se ušetřili bolesti. Velice těžce se pak nese prozření, když Vás někdo najednou postaví před zrcadlo, které odhalí všechna zákoutí Vaší duše.

Zkušenost to byla rozhodně zajímavá, ale příští asi oželím 🙂

A teď mi řekněte vy, co výklady? Byli jste někdy? Jak to probíhalo a co jste si z toho odnesli? 🙂

Hezký Halloween pokud slavíte a nebo prostě příjemné prožití dušiček, zapalte svíčku za své blízké zesnulé, když tak se pomodlete, pomyslete na ně, odpusťte nebo si zavzpomínejte a žijte hezky dál 🙂

    Odpovědět