TIPY

NOVINKY U NÁS DOMA

9. 5. 2017

Jelikož měl Filip v dubnu narozeniny, sešlo se nám doma hned několik novinek. Respektivě spíš oblečení, které jsem si vyžádala. Popravdě jsem teď celá zapálená do podpory malých prodejců, oblečení mi od nich přijde kvalitnější, hezčí a jakoby mělo ducha, kterého u řetězců postrádám. Ale nebudu lhát, nakupuji i tam.

Jenomže pokud je možnost, sahám po neokoukaném oblečení, které v drtivé většině padne FIlipovi 100x lépe, než ušité ve fabrikách.

Tričko s tématikou vody od Mile je naše must have (manžel je vášnivý kajakář). Prvně jsme dostali podkolenky od Moe a za mě jednoznačné nadšení! Materiál příjemný a ani nemusím říkat, jak jsou na dětských nožkách roztomilé.

Naše milované Mile punčochy. Jsme jimi zaplaveni a nepoužívám už žádné jiné! Sedí perfektně, vypadají neskutečně retro moderně, díky trakům Filipovi nesklouzávají dolů a materiál je super příjemný. Jediné, co mi tak trochu kazí dojem je, že se dělají žmolky a na tracích, které jsou z gumy, se sem- tam utrhne nějaká malá gumička. Po pár praních tedy vypadají celkem nošeně, ale nám to stejně nevadí, prozatím jsem skutečně lepší nenašla.

Tahle mikina od Haloo je perfektní! Popravdě jsem se trochu bála barvy, když jsme rozbalili dárek, ale zbytečně. Filipovi moc sluší, dokonce i když je to velikost 86 (nosí 80), tak to vůbec nevadí. Je z pružného materiálu, obepne mu ruce, boky i krk a vůbec není vidět, že je větší- což je velké plus. A ty roztomilé ouška na kapuci? TOP.

Tyto tepláky jsou taky nádhera. Zase milované Mile. Znovu větší velikost, ale sedí skvěle, tkanička kolem pasu posouvá “obyčejnou teplákovinu” o stupeň výš. Stejně tak rubové šití.

Máme dokonce i novinku, kterou tedy nejvíce obdivovala moje švagrová a zavzpomínala na svoje dětství, kdy s manželem podobná trička dostali jako dárek přivezený z Maďarska od babičky. A to jsou pískací trička 😀

Poslední věc, kterou máme novou, je sada od Sauvinex. Toto jsem tedy kupovala včera- nemohla jsem si pomoct! Značku miluji už od doby, co byla Laura malinká. Podle mého má nejkrásnější dizajn, co se týče doplnků ke kojení, krmení, atd.

Jelikož pomalu přecházíme z lahviček na hrneček, měla jsem v plánu přechod usnadnit a jeden koupit. Doma se nám válí jiný, který bohužel po převrácení dnem nahoru, teče.

Tady jsem objevila neskutečně krásný přechodný hrníček, který NETEČE! Malá ouška FIlipovi padnou do ručky a musím říct, že mu pití celkem jde. A dudlík jsem přihodila jenom tak, že se mi líbil 😀

    Odpovědět