TIPY

WISHLIST PRO NAŠI KOUPELNU

19. 3. 2017

Jak jistě už hodně z Vás ví (a ti co neví, se to teď dozví), plánujeme rekonstrukci koupelny. Pro mě osobně je to velká věc! Byt jsme kupovali v původním stavu, kdy předešlá majitelka zjevně milovala zelenou a oranžovou a všechno měla laděné do těchto barev- i stěny a topení (dokážete si to představit???). Kromě toho všude, kam jsme se podívali, byly ve stěnách háčky na zavěšení- netuším, neřeším…

Bohužel nám před 5 lety na rekonstrukci moc peněz nezůstalo, tak jsme dali dohromady akorát pokojíček, ložnici (ta je tak napůl) a pak ještě “pokoj pro hosty”, který bude jednou druhým pokojíčkem. Zatím jsme rozhodnuti nechat děti bydlet spolu.

Žili jsme tedy všechna ta léta  s celkem obstojnou kuchyní, která po přemalování nevypadá tak hrozně a příšernou chodbou s koupelnou a záchodem. Pro představu- na záchodě nám od začátku chybí čudlík na splachování, ta krytka, takže doteď splachujeme pomocí korkové zátky 😀 (ne, nedala se koupit náhradní).

O koupelně se raději ani vyjadřovat nebudu, kotel jede už fakt na poslední obrátky, celkem se oba bojíme, aby ty 2 měsíce, než se vrhneme do rekonstrukce, vydržel.

V lednu jsem psala o vyhlídkách na tento rok a zmínila jsem i novou koupelnu. Jak příjemné pak bylo moje zjištění, když mi v mailu přistála nabídka spolupracovat na článku s Biano.cz.

Nerozmýšlela jsem se dlouho! Koupelna je prostě moje srdcovka, je to místo, kde bych si chtěla po celém dnu plném stresu a shonu, odpočinout. Místo, kde bych se měla cítit příjemně a měla mít možnost uvolnit se, smýt ze sebe všechny problémy, napustit si vanu a nechat se hýčkat.

Koncepce portálu se mi neskutečně líbí. Byla zdrojem mnoha a mnoha mých návštěv, kdy jsem několik týdnů strávila na netu a hledala inspiraci, jak bych si vše představovala. Až se mi v hlavě zrodila myšlenka, kterou, doufám, zrealizujeme na 100% a to teda bude NĚCO!

Na téma koupelna vznikne velmi pravděpodobně ještě několik článků, protože je to skutečně něco, co se zrodilo v mé hlavě a bude se budovat z ničeho. A chci být na to pak patřičně hrdá (a skutečně doufám, že budu!).

Celý byt postupně ladím do bílé a nevyhne se to ani naší koupelně, v kombinaci se šedou podlahou, kterou už máme na půlce bytu a dřevěnnými doplňky.

Takže pokud Vás třeba něco podobného taky čeká, možná najdete inspiraci i tady u mě 🙂 Dnes přináším menší Wishlist doplňků, něco z Bonami (jinak tam bych už mohla dostat věrnostní kartu za to, kolik u nich měsíčně utrácím 😀 ), něco z jiných portálů a inspirací koupelen, které jsem já při bádání nalezla a které byly mojí předlohou.

Tu svoji Vám ale neukážu do doby, než bude hotova 😉

1. Set do koupelny / 2. Dóza na tamponky / 3. Obraz  / 4. Podnos /

5. Košík / 6. Váza / 7. Zrcadlo / 8. Vana / 9. Set županů a osušek

Inspirace:

Zdroj: Biano.cz

Zdroj: Biano.cz

Zdroj: Pinterest

Zdroj: Pinterest

    Odpovědět