ZIVOT

ONE BIG DREAM CAME TRUE…

14. 9. 2016

Nerada bych vyzněla pateticky nebo ještě hůře, bláznivě. Ale pevně věřím, že jsou určité síly, mocnější než my, které nám skutečně pomáhají v dosažení našich cílů, snů, met, atd.

Jenom je potřeba věřit, že to dokážeme, být přesvědčeni, že to tak bude a v hlavě si vizualizovat tu onou věc.

Zní to zvláštně? Možná… Ale tady Vám teď napíšu, co se stalo mně. Přeberte si to jak chcete- pro někoho možná náhoda, ale já říkám, náhody neexistují 🙂

Už strašně dlouhou dobu moje srdce toužilo po Macovi. Pořád jsem to měla nějak v podvědomí a na povrch se tahle touha dostala někdy v březnu. Přišel mi hrozně drahý, věděla jsem, že než na něj našetřím, uběhne hromada času. Říkala jsem si, jak by bylo skvělé, kdyby byl ve slevě a já si ho mohla vzít rovnou i bez DPH (tedy ještě větší sleva).

Přišlo léto a já několikrát připomněla Emčovi, jak by bylo skvělé ho mít, že bych i posty mohla psát průběžně a ne až dávno po tom, co k události došlo (třeba dovolená, že jo?).

Jenomže cena byla vysoká a já stejně neměla našetřeno dost. Říkala jsem si, že možná Black Friday bude “TO ONO”, popřípadě o Vánocích.

Žila jsem s tím, že ho stejně jednou mít budu, takže klídek, nic netlačit.

Pořád byla možnost, že bych ho třeba časem získala po známosti, ale tahle vyhlídka byla hodně nejistá a co si budeme povídat- být někomu dlužen, nebo se spoléhat na někoho jiného, není nic moc.

A tak dny plynuly, když tu najednou přišel v týdnu manžel s tím, že v Palladiu otvírají novou prodejnu Applu a budou mít slevy! Já přikývla a dál neřešila, stejně bych na to neměla.

Jenomže něco ve mně hlodalo a tak jsem si ve čtvrtek sedla k netu a vše vyhledala. A tam to bylo! Sleva 4500,-! Masakr!

Nasucho jsem polkla. Přes facebookové skupiny jsem se dostala přímo ke stránce o pořádaní akce, kde jsem se dočetla, že je možnost nakoupit přesně tak, jak jsem o tom přemýšlela!

Náhoda?

Další překážkou byla otevíračka prodejny až v jedenáct s poznámkou, že obchodní centrum je přístupné od sedmi rána.

Bylo mi jasné, že za takovou cenu elektroniky, bude fronta nekonečná. Nemohla jsem hned od 7 na stanoviště, protože Laura šla do školky. A kdybych stála ve frontě do 11, nevím jakým zázrakem bych se dostala zpátky do Říčan do 12 (tento týden byl pro děti adaptační). Neměl mi kdo pomoct. Emča mi dal peníze s tím, že když si to zařídím, tak si ho můžu koupit- jestli tedy na mě zbude.

Celou noc jsem nespala a přemýšlela, jestli tam má vůbec cenu jít. Až ráno jsem si řekla, že to zkusím a uvidím. Když tak se otočím a pojedu zpátky, vždyť se nic neděje, koupím ho příště.

Diskuze hlásily, že při posledním otevření Applu storu stanovali lidi před prodejnou den předem a vše se vykoupilo hned na začátku.

S takovou jsem tam šla. Jak velké bylo překvapení, když jsem ve tři čtvrtě na devět stála v řadě, která sice dlouhá byla, ale zdaleka ne tak, jak jsem očekávala. Před devátou k nám dokonce přišel zaměstnanec iStyle a řekl, že v 9 ráno vypouštějí 30 zaměstnanců, kteří budou dělat objednávky. Pak můžeme klidně někam jít. Když bude zboží ready, přijde nám mail a sms a můžeme si ho vyzvednout. S naskladněním to vypadalo hodně slibně.

Filip mi v kočárku spinkal, já jsem v klidu vystála hoďku a půl, dala si kafe ze Starbucks, které iStyle zabezpečil zdarma a když jsem přišla na řadu, BYL SKLADEM! Objednávka hotova během pár minut a já mohla v klidu vyrazit zpátky pro Lauru, na otočku se ještě vrátit do iStylu pro Maca a jet domů 🙂

Když to shrnu- byl to neuvěřitelný zážitek, najednou jak kdyby se spojilo vše, co mohlo v můj prospěch a úžasně zaklaplo dle představ. Hurá akce se 100% spokojeností.

Tak co? Náhoda? Nevím, nevím… Kdyby o akci někde Emča neslyšel, nevěděla bych o ní… Kdybych se rozhodla tam vzhledem na diskuze nejít, neměla bych Maca. Kdyby mi celou dobu v kočárku Filip plakal, asi bych frontu nevystála. Kdyby nedělali objednávky předem, ale museli bychom stát ve frontě do otevíračky, nemohla bych tam zůstat. A kdybychom si museli vyzvednou zboží do hodiny od dostání sms (což mi bylo řečeno), taky bych ho neměla.

Prostě hrozně moc věcí se sešlo a klaplo. Touha vyslaná do vesmíru a ten radostně odpověděl 🙂 A já mám splněn jeden ze snů.

Další je výměna foťáku, ale to má čas 😉

A tady frontička před iStylem 🙂

 

    Odpovědět